Z Zeps 22.01.2011

Njā jau šitie pieriebjas

Q QWE 22.01.2011

Kristap, tu neesi ar putniem?

K Kristaps 22.01.2011

noup man vienkārši noriebies ka visu laiku šito atjauno [slēpt]@ UN DAUDZIEM FAILIEM TUR IR VĪRUSI

E Esesesseseseseses 22.01.2011

Kristaps, cik Tev gadu, aunu piere? Laikam puišelis ticis pie PC!

A andrejs 22.01.2011

Kristaps tiešām idiots...daudziem failiem vīrus??? Kurā vietā? crackus nokačāji? Ja nezināji stulbeni, tad tādus failus AV vienmēr uzrāda kā vīrusu. Nevajag pa porno lapām vazāties un dračīt, nebūs vīrusu.

K Kristaps 23.01.2011

laikam šajā lapā tikai atbalsta pirātismu...

A andrejs 23.01.2011

Ja nemāki zagt, nezodz, bet tikai nenīdi ka pirātisms zeļ un plaukst!
Ar autortiesībām Latvijā ir tā, ka arī šeit vairāk kabatā, nekā māksliniekam pašam.

L lvvvvvvvvvvvvvvvv 26.01.2011

Kristap, Tu esi pilnīgs cirvis, sorry. Bet es nevaru atļauties pirkt oriģinālās spēles vai filmas pa 40 Ls, varbūt vari man piemest 35 ls katram diskam, tad būtu ar mieru 5 ls piemest par oriģinālu.

N nju johaidi 01.02.2011

Piekriitu visiem komentariem, , , bet nju tads idiots ka kristaps nju es nezinu, galiigs bolvaans

I Inguss 07.02.2011

Ha ha, sīkais lūzers norāvis kādā porno saitē vīrusu un tagat kko brēc! Lasies uz skolu un mēģini apgūt MS Office

R RalfVigum. 07.02.2011

Tetris 1001in1 the best.

O Oskars 07.02.2011

Kur var noka4aat Dzonija Depa krutaakaas filmas?

A Aleks 11.07.2011

Pss. :D
Jūs te sūdzās laikam tāpēc, ka paši netiek tajā outlawā, vai ne!? :D
Varu saderēt ja tiktu, ta te nesēdētu un nepīktētu.

Kristaps: Ja pastāvīgi velc kko no thepiratebay.org, tas jau nenozīmē ka visos trakeros ir vīrusi! :D

Vispār, visiem: Jūs jau varat tur sūdzēties cik gribat, tev tie trakeri bija, ir un būs, aizslēks vienu ciet, parādīsies jauni! :) :p

I Imants 15.09.2011

Nu ko jūs piekasīeties! New outlaw ir VIENĪGAIS normālais trekerris latviešu valodā, kurā var iegūt kaut cik normālu pieņemamu informāciju. Nu aizslēgsiet viņu, nu bet nevarēs vairs lejuplādēt latviešu filmas un grāmatas, bet programmas un citas filmas tāpat dabūsim pasaules trekeros, jo par laimi visus viņus aizslēgt nav jūsu spēkos, jūs aunapieres. Jau tā latviešu valoda un tauta ir uz izmiršanas sliekšņa, bet jūs ar savu stulbumu vēl piepalīdziet ātrāk šo tautu piebeigt.

M Mazinjā 01.06.2012

Sveiks, Kristap ;) ! Tu esi tik godīgs.. man patīk.. Nevēlis tikties ar mani? Esmu no garlaikojusies un gribu īstu vīrieša sabiedrību. Tiekamies 05.06.2012 apmēram 24:00 zem Vanšu tilta Ķīpsalā. Es uzvilkšu kaut ko seksīgu tev pa prieku.. Es ieliku bildi, kur man ir iesprūdis rāvējslēdzējs.. bet ceru ka neņemsi to ļaunā.. Es gribu zināt vai es esmu resna tajā bildē?
Aaa un parūpējies, lai tev neviens neseko, maziņais.. Man patīk divvientulība..

Es ceru ka tu mani neatšūsi, jo esmu ļoti jūtīga..

S Skorpion 25.06.2012

Atpalikušiem cilvēkiem ir jādzīvo laukos, bet te izskatās, ka pat nav lauku variants!

B Botu_gans 25.06.2012

Kristap, tev kāmis negriež pilnu ratu.

max29 07.02.2013

da pašļi juua ar savu piraatismu.. . es tik ka4aaju uz nebeedu visu :) it kaa šii portaala administratori dara visu likumiigi :D ieskaitot to kas ielicis suudziibu...

max29 07.02.2013

es tur neko sliktu nesaskatu ka mees varam parvelti no nolaadeet... es vienkaarshi nesmu gatavs maxaat par muuzikas albuumu jo man nepatiik visas dziesmas.. es tik kaadu 1 vai 2 klausos no daudziem jo nav man faworiitu. veikalaa man nepaardos 1 vai 2 dziesmas ne? es ar taa domaaju... pa visu paareejo es ar nemaxaatu.. tikai tad ja speeleem man vajadzeetu orginaalo cd key tikai tad nopirktu.. filmas naak un iet 1x max 2x noskatiitos.. tapeec nah** pirkt.. un itkaa tas kas šito te ir ievietojis (sūdzību) itkaa vinš/a dara visu likumiigi.. shaubos gan :D
piemeeram atradu uz duru shito bildi shajaa suudziibu portaala.. a varbuut tie 2 čalli nav atllaavushi publiceet bildi? varbuut vinni grib arii lai portaals maxaa vinniem par bildes izmantoshanu? :D varbuut paarkaapa kaads te autortiesiibas?
iespeejams moraale ir taada ka nevajag citiem llaunu dariit, janee taa atspeeleejas...