www.sudzibas.lv Neste Degvielas uzpilde

Neste - Degvielas uzpilde

Degvielas uzpildes stacija NESTE reklamē, ka var ietaupīt laiku. Bet lūk izrādās, ka skaidrā naudā maksājot laiku var tikai pazaudēs viņu automātos! Šodien bija izdevība atbraukt mājās ar mašīnu, kas sanāktu tā kā ātrāk kā ar sabiedrisko. Bet tas ietaupītais laiks bija jāziedo Nestei, jo pa ceļam uzpildoties, viņu automāts Dzirnavu ielā 137 pie Satekles ielas naudiņu paņēma, bet degvielu nedeva... un viņu `apkalpotājs` bija jāgaida 20 min. Nav daudz, varbūt, bet katram savs laiks mērāms atšķirīgi, mans ir dārgs + sabojātie nervi par šo notikumu, kas neļauj pildīt vakarā ieplānoto darbu, bet nosist dusmās laiku sūdzībās.lv... Laikam gan, ka neizmantosim laipnā servisa puiša `reklāmieteikumu` nokārtot klienta karti, lai nebūtu jāmaksā skaidrā, jo vairs ar Nesti nedraudzēsimies. Kopš kuriem laikiem kientam vairs nav taisnība? Vispār Latvijā tā jau ir sen, visi ir tik nabadzīgi, ka pakalpojumu sniedzējiem un pārdevējiem vairs nav interese par šo tirgu, darbojas vairs tikai inerces pēc...
Ā, nu ja, un ja mēs gribam kādu atlīdzību par šo starpgadījumu (tas jau laikam ir normāli - pāris litrus devielas gaidīt 20 min), tad mums jāzvana rīt darba laikā un jādiskutē ar mārketinga daļu :D

E

B BIGs 13.06.2011

Man arī kādreiz bija čakars ae Neste. Tagad es uzpildos Statoilā.
Starp citu, kur tagad var dabūt kreiso benzīnu lētāk?

T ToBigs 13.06.2011

Pērc auto, kurš darbojas ar dīzeļdegvielu, katrs otrais tālbraucējs tev pārdos lēto "soļarku". Starp citu Rīgā arī ir krietni daudz šīs mantas, it sevišķi dzelzceļa apkalpojošās struktūrās.

B BIGs 13.06.2011

Soļarku lētāk es varu dabūt arī savā darba vietā, bet ja ir vecs dīzelis, tad nekas nav ekonomiskāk.