www.sudzibas.lv Nelda Nav instrukcijas latviešu valodā

Nelda - Nav instrukcijas latviešu valodā

VECMILGRAVJA NELDA GRIBEJU IEGADATIES MIKSERI,BET NEBIJA INSTRUKCIJAS LATVIESU VALODAA! Vaicaju pardevejai, ko naacaas man ilgi mekleet pa zaali, lai nodemonstree un izstaasta kaa tas darbojaas! mans dievs nu ne viena nerunaa latviesu valodaa!sajos laikos kad visiem apkalpojosaa sfeeraa jaazin valsts valoda!prasiju lai sauc vaditaju, kas man varetu paskaidrotkas un kaa darbojas! Man par lielu brinumu ilgi nebija jagaida kad pie manis pienaca smaidiga vaditaja, kas saja veikala ir retums (DIEZGAN BIEZI TE IEPERKOS) kas skaidra latviesu valoda man no sakuma atvainojas par sagadatajam neertibam un tikai pec tam vaicaja kaa var palidzet. Pec tam izstastija parmikseri iztulkoja MAN SAPROTAMAA VALODA! Nu loti laipna vaditaja, liels paldies! No veikala aizgaju apmierinata!

U Uhu 09.01.2008

Pareizi ir, anglija ar ir jaarunaa angliski, nevis iebrauceeju valodaa...::))

K krievs 09.01.2008

Tu nemaaki lietot mikseri? Tad vispaar nepeerc taadas lietas!:D Ja nav intstrukcijas LV valodaa, tad paardeveeja pie taa nav vainiiga!

S Siirsa 04.05.2008

Man reiz viens cilvēks prasīja pamācību gludeklim XD

D Dace 26.11.2008

Ko var gribeet, ja perk sadzives tehniku NELDA?????tur neka laba nav, ko atrast...

Z zutis 16.02.2009

vispaar jau peec likuma ir noteikts kad jaabuut jebkurai preces instrukcijai latvieshu valodaa!!! =]

L Linda 18.03.2009

Sheit jau neiet runa par to, ka cilveeks nemak to mikseri lietot, bet par principu kaa taadu!!!
Un varu tikai piekrist, ka Vecmiilgraavii Nelda tomeer ir sameeraa labs veikals, vismaz veel nav gadiijies probleemas shajaa veikalaa :)
Ja neskaita shadus tadus sikuminjus ar nepareizam cenam vai terminjiem(bet tas ir gadijies diezgan reti)!

. ....kl 18.03.2009

Atradusi vietu, kur pirkt mikseri! UN to ka nezini kā tas tas darbojas...pārrēcos. Varbūt tu tādu instrumentu pirm reizi redzēji? Mīlīt, tas nav nagu pulētājs :D:D:D:D:D

S Sanita 18.03.2009

Vispirms iemācies pati rakstīt latviski :)