www.sudzibas.lv Nelda Apkalpošana

Nelda - Apkalpošana

Šis veicis vnk rulle!:D
Vnk pretiigi tur iegriesties!!! Parasti eju, jo vistuvaak maajaam, bet peec visām šīm reizēm... nedomāju, tad nu labāk aizeju uz RIMI, kurš ir nedaudz tālāk, bet vismaz apkalpošana cilvēcīga un pieklājīga!
Tur bez jebkādas cienjas bljaut uz klientiem, par to ka paši nepareizas cenas salikuši! Un kasieres nervozas un rupjas!
Parasti tikai ar žēlumu par tiem pircējiem esmu noklausījusies no malas, bet tagad kad pati pērku kaut ko peec noraadiitas cenas, pie kases man paska pavisam citu cenu[jau ne pirmo reizi], kad to aizrādu uz mani paceltā tonī sāk klāstīt, lai pati skatoties!arī produkti ar veciem termiņiem šad un tad plauktos pamanāmi!
Strādā arī gliemeža tempā, nevajag nemaz vakaru, no rīta jau tā sākas diena.
Atvainojiet, bet tas taču ir viņu darbs un viņām par to maksā un arī es maksāju par pirkumu!izturos laipni un ar cieņu, bet nezinuu kurā brīdī uz tevi var kko sākt purpināt!
Kaut kādas vecas neapmierinātas aitas! lai iet ielas slaicīkt, nevis strādā klientu apkalpojošā uzņēmumā!
Tiešam nepatīkami tur iegriezties!
ka es Jums saku!kārtības nekādas:D Lai liek darbā tiešām strādāt gribošos, jo darba piedāvājumu daudzums taču sarucis, nevis šitās vecās muļķes!

E

E Es 06.11.2008

Pilnībā piekrītu. Šī nelda izceļas ar apkalpošanas kultūru. Cenas arī bieži plauktos ir viena, bet pie kases cita. Pārdevējas sēž dusmīgām sejām, mētā preces, brīžiem sabrauc virsū pircējiem.

M Masjanja 07.11.2008

Piekrītu! Un neskatoties uz to, ka kasē gara rinda...otra kase nestrādā.

E Elina 07.11.2008

Tieši tā, vienreiz, kad viena pircēja pie kases bija nesaprašanā-kāpēc cenas neatbilst un ir stipri dārgākas, nekā norādīts.., pārdevēja nevis laipni paskaidroja un atvainojās, bet ar dusmu un aizkaitinātu sejas izteiksmi un paceltu balsi nicīgi atbļāva klientei un skenēdama preces tās meta, nevis nolika.., tā vien likās, ka vinja tūlīt izlēks otrpus letei un bruks virsū klientei:D
ko lai dara-vecas, īgnas ar dzīvi neapmierinātas vecmeitas, kuras savu slikto omu izgāž uz pircējiem.:)
pat tad, ja esi smaidīgs un laipns-vinjas kko burkšķ zem deguna...

V vienkārši- 09.11.2008

nu tak ejiet citur un nerukšķiet te. veikals smuki bankrotēs, un miers.