www.sudzibas.lv Nelaipnās LU apkopējas Nelaipnās LU apkopējas

Nelaipnās LU apkopējas - Nelaipnās LU apkopējas

Labdien! Esmu LU juridiskās fakultātes studente.
Manuprāt , tas nav normāli, kā riebīgi LU apkopējas izturās pret studentiem.
Šoreiz runāšu par LU apkopējām Raiņa bulvārī 19, kuras tīra tualetes.
Tā kā studēju dienas nodaļā, tad man Latvijas Universitātē sanāk praktiski pavadīt visu dienu.
Protams, ka tualetes apmeklējums dienas gaitā ir neizbēgams, un protams, ka arī ir reizes, kad sasāpās vēders un sanāk arī uz poda tualetē pasēdēt ilgāk.
'Taču bieži gadās tā, ka , tiklīdz, kā novelku bikses, apsēžos uz poda, pēc minūtes tualetes telpās ieskrien apkopēja un sāk nervozi raustīt manas tualetes kabīnes durvbis un krieviski bļaut, ka viņai esot tagad laiks uzkopt.
Protams, ka viņai iebilstu, ka tiešām tikko apsēdos uz poda, un ka man ir tiesības civilizētā veidā nokārtot savas dabiskās vajadzības.
Šādi nevajadzīgi konflikti ar LU apkopējām gadās bieži un gadās tad, kad tiešām sagribās apmeklēt labiedrībības tajā laikā, kad apkopējas ir izdomājušas tualeti sakopt.
Pirmkāt, ka tiešām tualetes kabīne ir aizņemta ,tad vai tā apkopēja nevar pagaidīt, kamēr students nokārtos savas dabiskās vajadzības?
Kāpēc nevar to jautājumu risināt civilizēti?
Kāpēc uzreiz ir apkopējai nervozi jārausta kabīnes durvis un jābļaustās?

Z [email protected] 06.02.2013

stubene vien esi.atradi par ko sūdzēties

Minesota 06.02.2013

Nākošreiz kluci noliec uz poda malas!

donna b 06.02.2013

Tev pašai nav kauna par šo sudzēties? Tad ej un uzraksi šo sūdzību LU saimnicības nodālas vadītājiem, un galv. paraksties ar savu pilno vardu. lai visi zin, kādas Tev ir problēmas ar vēderu.

A anatolijs h 06.02.2013

Kauns vai nekauns, bet fakts paliek fakts.

riekstkodiss 07.02.2013

[slēpt]@one.lv - ir tāpati apkopēja :D

D droopymy 18.02.2013

Vai tad tiešām nevar kakāt tad, kad apkopējas tur nav. Iedomājos sevi apkopējas vietā, tā jau visa diena pa sūdiem, un tad vēl kāds nevar pakakāt paredzētajā starpbrīdī.

intel 12.02.2016

Starpbridi neviens negrib iet, jo ja kads vel tur atrodas, ir neerti klausities citu darbiibas.. Tapec lielaka dala iet lekciju laikos, viens pec otra parasti rindas veida

I Innuendo 12.02.2016

мде. если б кто ко мне в кабину долбился посреди "процесса", потом бы вышла и люлей навалила - ведро б ее на голову надела ей.

Работа работой, но совесть тоже надо иметь.