www.sudzibas.lv Neirologs Ināra Roja Ļoti apšaubāma profesionalitāte

Neirologs Ināra Roja - Ļoti apšaubāma profesionalitāte

Nevienam neiesaku iet pie šīs ārstes! Biju pie viņas 1. Slimnīcas "Bruņinieku" poliklīnikā. Man bija veikti izmeklējumi no doplerogrāfijas, kā rezultātā bija nepieciešama tikai zāļu recepte. Parasti rūpīgi izvērtēju atsauksmes, pirms dodos pie kāda ārsta, taču, par cik šoreiz zināju, ka man nepieciešama tikai recepte, gāju pie šīs, nemeklējot atsaukmes, ko nu ļoti nožēloju. Samaksājot par vizīti 28 eiro, gaidot uz to gandrīz stundu pēc mana noteiktā laika, tiku pie nevis vajadzīgās receptes, bet... Man tika uzdoti desmitiem jautājumu par pilnīgi citām tēmām, un nesagaidot manu atbildi, jau uzdots nakamais. Pāris jautājumi tika atākrtoti pat 5 reizes (vai es tiešām neesmu sasitusi galvu un vai labi guļu) . Man tika noteiktas iespējamās diagnozes, aptuveni 5, kurām nebija nekāda pamata, jo es uzrādīju konkrētus veiktos izmeklējumus un bija skaidrs, kas man kaiš. Ārstes (kura, kā izrādās, ir arī seksopatologs un hipnoterapeits) izturēšanās bija ļoti nervoza, gribējās aizbēgt no kabineta! Uz vizīti biju ar savus 5 gadus veco dēlu, kuram viņa izdarīja pilnīgi muļķīgus, uzbrūkošus, (nervozā manierē) aizrādījumus. Labākais, ka seksopatologs neatšķir dzimumus, viņa pajautāja manam dēlam, vai viņš ir puisītis, lai gan mana bērna ne izskatā, ne apģērbā nav nekā tāda, kas liktu apšaubīt viņa dzimumu!
Pēc ārstes vizītes ļoti satraucos, man palika slikti un es izsaucu ātro palīdzību. Kad pastāstīju visu notikušo, slimnīcas neirologs par dr. Roju man pateica - nu gan jums bijsi "laba" ārsta izvēle! Piebildīšu, ka viņas izrakstītās zāles nebija pareizas, kā rezultātā arī te man radās lieki izdevumi. Kopumā aptuveni lieki iztērēti 50 eiro un pamatīgi pabojāta nervu sistēma!
Piebildīšu, ka pameklējot info par šo ārsti internetā, atradās ļoti daudz līdzīgu stāstu jau no 2007. Gada. Man nan izprotams, kādēļ šāds "speciālists" pieņem vienā no valsts lielākajām poliklīnikām! Vēl interesanti, ka poliklīnikas mājaslapā šī ārste ir sadaļā seksopatologs, nevis neirologs. Mans, protams, subjektīvais, vērtējums, ko izteikuši arī daudz cilvēku internetā, šai ārstei sen nepieciešams psihiatrs!

Была у этого врача. Она говорит не переставая. Несколько раз хотела вставить вопрос, но она меня перебивала и не давала спросить. Сказала что нужно видеть все мои исследования( которые я уже сделала и готова принести хоть завтра), но почему-то сказала что нужно следующий раз прийти в мае с результатами? А на дворе начало февраля. Зачем просто сидеть и ждать. В чём подвох? Еще сказала чтоб я прямо сейчас шла и записывалась на май(!). Ни за что не советую этого врача!

K kaija 07.06.2017

Par ārsti
Ināru Roju varu teikt tikai pozitivu vērtējumu. Daktere ir sertificēta neiroloģe, sertificēya hipnoterapeite un seksoloģe> Ļoti zinoša, saprotoša un konsultācijas sniedz izsmeļošas! Varbūt tik tiešām kādam no pacientiem ir problēmas pašiem...?

G Georgij Kondratev 09.03.2018

"Хрюктор наук" Ināra Roja, работает в Rigas 1. Slimnica, по компетенции: нейролог, гипнотерапевт, сексолог, психотерапевт. Был у неё на психологической консультации, говорил на русском. Начала задавать какие то неадекватны вопросы типа: "мастурбируете ли вы". Узнав что жил в другой Европейской стране( выше уровнем чем Латвия) начала советовать вернуться жить в Россию как решение всех в жизни проблем уповая на разные культуры. В результате дала контакт русского психиатра в Риге и пожав руку распрощалась. Короче старая, при том явно русскими опущенная т.к. наблюдается неприязнь к русскоговорящим,. Гнать её санными тряпками.

G Gerda Kambare 01.03.2019
Nokavēja pieņemšanu par stundu, un pat neatvainojās pacientiem.

Ārste nokavēja pieņemšanu par stundu, un pat neatvainojās pacientiem.

G Georgij Kondratev 21.06.2020

Даже не думайте к ней ходить. Обыкновенная мошенница.