Neatliekamā medicīniskā palīdzība - Attieksme

Vakarā pazvanu uz 113.. Tur pacel sieviete, kas valda smieklus un apkārt var dzirdēt čalas un smieklus..Izklāstot situāciju, ne pa kam negrib nosūtīt brigādi - izstāsta ko darīt un tad ja nepariet lai zvana.. Ok.. Aizskrejam uz diennakts aptieku sapirkām ko lika.. Izdarām visu pēc instrukcijas.. Paiet 3h zvanu atkārtoti, kur tomēr vienojamies par brigādes nosūtīšanu.. Atbrauc pēc laba brīža.. Sejas jau neapmierinātas..Cilvēkam angīna. Augsta temperatūra - nevar īsti parunāt - ne redziet sieviete liek runāt slimniekam.. Tad kad pacients tomēr pasaka ka nevar atļauj man izstatīt kas pa zālēm lietotas.. Apskata kaklu pasaka - vajag antibiotikas.. Ja vajag jābrauc mums līdzi..Jo bez tam temperatūra, kas ir gandrīz 40 neparies.. Tur apskatīs kaklu - izrakstīs antibiotikas un varēs braukt mājas.. Aizbraucam līdzi nopakaļus uz infektoloģijas slimnīcu - tur vismaz laba attieksme - patur slimnieku slimnīca ar tekstu - strutojoša angīna smaga stadija! Forši? No ātrajiem attieksme ka tikko būtu pamodinājusi viņus vai pat līkas, ko tu te mūs izsauci miris vel neesi.. Saprotu - daudz izsaukumi utt, bet cilvēcīgu attieksmi jau vajag, ne jau tāpat izsaucam viņus! Par tādiem darbiniekiem vajadzētu padomāt vest vismaz sarunas par attieksmi pret slimnieku ja ne ko vairāk!
Un diemžēl jāsaka, ka ar šādu attieksmi nesaskarās jau pirmo reizi!!!

Latviešu tautas 01.07.2016

Екатерина! По-латышски Вы точно писать не умеете: масса ошибок, предложения путанные... Пишите лучше по-русски...

T Tong Po 01.07.2016

Kāda starpība! Es visu sapratu, ko viņa uzrakstīja, un nav ne vainas, ja tekstā parādās kāda kļūda. Neviens te uz vērtējumu neraksta!

J Jekaterina222 04.07.2016

seit neiet runa par pareizrakstibu vai nacionalitati-bet par attieksmi pret cilveku!!! manu majdzivnieku pat labak un cilvecigak veterinaraja klinika apcubinaja!

R Rintintins 01.07.2016

Vladlat - vam nado uchitj LV jazik togda vso budet okey ;)
Ja vsjo idealno ponjal.

Latviešu tautas 01.07.2016

Ziniet ko... man ir kategorija C2, kuru es ieguvu nolikot eksāmenu 08.08.2015 (75,5 p. no 100 р). Vel jautājumi ir? Koё?

V varjags 01.07.2016

Ha ha ha! vari savu kategoriju iebāzt kautkur.....pašam kļūdas!

V varjags 02.07.2016

Vadlat vatņiki esat Jūs! Ko ta Jūs rītu tos 50 gadus! Paši jau neko nedarat! Tagad ar nevestu poļi un citi Jums rijamo, badā nosprāgtu!
Krieviem jāsamierinās, ka neesat vairs deržava!!!!!

R Rintintins 01.07.2016

i uchitsa chitatj vo pervix!

T tigrica9 01.07.2016

У нас похожая ситуация была. Утром супруг пожаловался что больно глотать, буквально через час он стал жаловаться что тяжело дышать - вызвали скорую. Приехали конечно быстро, доктор посмотрел - "Хм у вас типичная ангина, которую лечит семейный доктор антибиотиками". Госпитализировать нас не хотели. Я настояла на своём и супруга отвезли в больничку, с фразой на прощание - ждите, скоро домой приедет, с таким диагнозом не госпитализируют. В итоге 2 недели на больничной койке - с диагнозом - некротическая ангина. Вот Вам и ждите скоро домой приедет.

Latviešu tautas 03.07.2016

Pērkons B

Haha, Madara ej bekot.
Nevar salidzinat vesturisku iznakumu ar krieviem Latvija un Latviesiem Lielbritanija, tas ir divas dazadas lietas.
Es dzivoju Lielbritanija un brivi runaju vairakas valodas.
Cilvekam ir tiesibas dzivot kur vins grib un runat valoda kura vins grib, bet jaciena protams valsts valoda.
Tie kas vairo tadas zinas un ari raksta ja ja mes tadi ka krievi tagad sanak ejiet dzili dzili kait kur.

Latviešu tautas 04.07.2016

А вам - что понимают ваш вымирающий язык латвийских вымирантов! Да и государства как такового тут нет: всем тут давно заправляют американцы...

Что стреслось, Vladlat-ик, опять с Kentом поругались? Прошла любовь, завяли помидоры?

K Kent 04.07.2016

Kas tev par dalu kas mums ir milestiba vai nemilestiba. vladlats ir normals un tu musu gimenes lietas nelien!

O, es nezināju, ka jums ir ģimene.

K Kent 04.07.2016

romaxsoft! tu vel priecajies ka mes uz tevi tiesa neiedevam par atlaisanu del ta ka mes esam seksualas minoritates, tapec aizveries!

Pirmkārt, Tavu Volodjku atlaida dēļ regulārajām klientu sūdzībām par rupju izturēšanos. Tevi neviens neatlaida, pats notēloji solidaritāti pret mīļāko un uzrakstīji atlūgumu. Un te nav nekāda sakara ar jūsu orientāciju un izdarībām dušas telpās.