www.sudzibas.lv Narvessen līdzekļu zagšana no kredītkartes

Narvessen - līdzekļu zagšana no kredītkartes

Šodien vēlējos Narvessen iegādāties cigaretes. Kad ievadīju kredītkartes kodu, mācekle, kura veikalā bija viena, man paskaidroja, ka čeku un čeka kopiju man izsniegt nevar (jo sistēma, lūk, esot sabojājusies) un pieprasīja atdot preci atpakaļ. 5 minūtes vēlāk internetbankā pārbaudīju, ka darījums ir noticis, no kartes noņemot EUR 10,60 un neko neizsniedzot pretī. Atgriezos minētajā Narvessen vaikalā, bet mācekle jau bija prom, durvis ciet un sveiki! Banka iesniegumu gan pieņēma, bet ne vairāk, darījumu apstādināt viņi nevar. Secinājums: jauks veikals, iekasē naudu kā grib. Ja grib, izsniedz preci, ja negrib, paziņo, ka kases aparāts ir salūzis un vienkārši nozog samaksāto naudu! Iesaku maksāt skaidrā un pārbaudīt, ko īsti saņemat pretī.

D Dontkillmyvibe 09.04.2016

Uzraksti uz narvessen mājaslapā norādīto e-pastu. Kad mani apkrāpa viss notika operatīvi un vainīgā persona tika atlaista tai pat dienā.

I Iveta Kopankina 09.04.2016

Liels paldies,
ņemšu vērā.

B Bambooz 09.04.2016

Kāda vēl krāpšana?acīmredzama tehniska kļūda, pluss pati vēl uzraxtiji, ka darbinieks ir māceklis. Un nauda jebkurā gadījumā aiziet uzņēmuma kontā. Jāpārstāj psihot un jāsāk vairāk domāt ar galvu.

D Dontkillmyvibe 09.04.2016

Nav tādas "tehniskās kļūdas", kas nedod čeku. Tad būtu atteikts darījums vai darījums nav noticis.

I Iveta Kopankina 09.04.2016

Dārgais Bambooz ,
ne visi šajā pasaulē ir idioti, ne visiem šajā pasaulē patīk idioti. Ja man mēģina kaut ko nozagt, par to ir jāatbild (visur citur civilizētajā sabiedrībā tā notiek, cilvēki par savu rīcību atbild. Mācekļa statuss nenozīmē visautļautību un stulbums neatbrīvo no atbildības). Tādēļ, nav ko šausmināties, ka joprojām neesat pārtraucis sēdēt kokā un ēst banānus! Naudai nav jāaiziet utaina uzņēmuma kontā, bet gan jāpaliek manējā, ja ir notikusi tehniska kļūda. Par mana laika zagšanu es pat nerunāju, goes without saying! Jauku dienu,!

B Bambooz 12.04.2016

Zagšana ir apzināta rīcība, tad jautājums, kur tu šeit redzi zagšanu?
Māceklis ir māceklis, kas tāpēc arī māceklis, ka cilvēks vēl tikai mācās un tur nav nekāda sakara ar visatļautību un stulbumu.

Stulbums gan ir šī situācija... tu ar galvu nedomā, esi augstprātīgs nesaprotošs cilvēks un pirmais, ko dari ir internetā ievietot sūdzību par pārpratumu.