www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss un apkalpošana

Narvesen - Slikts serviss un apkalpošana

Sveicināti velētos ziņot par sliktu apkalpošanu viena no narvesen veikaliem, kas atrodas uz Nīcgales ielas pieturas pēc Daugavas stadiona.

Pārdevējas attieksme pret klientiem ir drausmīga. Narvesenā nevar nopirkt pat e-talonu
Neuzklausot kādu apvainojumu no pārdevējas puses.

I Ilona Vīnberga 21.08.2016

Labvakar!

Vēlos izteikt savas pretenzijas pret kioskā ilglaicīgi strādājošo sievieti 9.tramvaja galapunktā Sarkandaugavā, kura strādāja šodien, 20.augustā, rīta maiņā. Šī "dāma" vienmēr izskatās neizgulējusies, it kā nogurusi un pret klientiem izturās vienkārši riebīgi. Mēs, Sarkandaugavas iedzīvotāji, ieraugot kioskā šo personu, parasti dodamies uz blakus esošo veikalu, lai kaut ko iegādātos. Šodien, piemēram, viņa izteica man pretenzijas pret to, ka iedevu precīzu naudu lai iegādātos O-Karti 2 eiro vērtībā. Un tā nav pirmā reize! Man 2 minūšu garumā "dāma" skaidroja to, ka centus kioskā viņa nevēloties pieņemt.
Pie Latvijā esošā bezdarba līmeņa, domāju, ka ir pietiekoši liela konkurence darba tirgū, lai atrastu iespēju šo "dāmu" aizstāt ar kādu pret pircējiem labvelīgāk noskaņotu cilvēku.
Narvesen kiosks Sarkandaugavā noteikti varētu sasniegt lielāku apgrozījumu, ja šī "dāma" tur nestrādātu!!!

Ilona Vīnberga, tālrunis 20260431

A Anonims 17.06.2017

Ta sievite pie deglavas ir Inara ļoti pretiga sieviete un slinka????loti liels fuj jo cik reizes ir apšmaukti cilveki un vecas preces stav skatloga it ipaši maizites.Ļoti patik pardeveja Marika tik laipnas butu visas????