www.sudzibas.lv Narvesen Slikta apkalposhana

Narvesen - Slikta apkalposhana

Es gribetu izteikt, lielu fuj Narvesena vadibai, par vinju neaudzinatajiem un nepieklajigajiem darbiniekiem!
Visticamak, tas jaunais cilveks varda Denis, kas mani vakar apkalpoja 30.septembri bija, kads no ielas panjmets puishelis, jo tadu necienju un visatlautibu, es redzeju piro reiz un ceru, ka pedejo, velos aicinat darba devejus, izveleties uzmanigak savus darbiniekus, jo es nevelos lai ar mani runatu, ka ar nevelamu personu!
Sis jaunais cilveks, runaa ar klientiem, ka ar saviem ienaidniekiem! Un es doamju, lai gan, kads tew butu darbs, tew vinjsh ir jaciena, it ipashi, ja tu strada dien diena ar cilvekiem!

K

D dainis 09.11.2009

Pameegjini pati pastraadaat katru dienu pa 12 stundaam..Redzeesim kaada tev buus attieksme..

O o 10.11.2009

ja nepatīk šāds darbs, nestrādā. Gan jau būs citi, kam patiks.

D darbs 22.08.2010

TEV TIESIBAS IR ZINI KUR?? ... NEPATIK NENAC, MUMS VISI LABI DARBINIEKI IR!!!