www.sudzibas.lv Narvesen Pirku kafiju, pardeveja bija nelaipna un igna.

Narvesen - Pirku kafiju, pardeveja bija nelaipna un igna.

Pirku kafiju, pardeveja bija nelaipna un igna. Pajautajot lai ieber piecus cukurus pa kuriem gribeju samaksat sanemu atteikumu, bet cukuru tomer iegadajos. Ka ari neiedeva konfekti kura man pienacas. Kiosks kr. Barona-pernavas ielas krustojums. Santa lutkovska

Avio_ceļotājs 14.12.2016

Varbūt viņa rūpējās par Jūsu veselību, neiedeva piecus cukurus, lai nosargātu no diabēta:)

H HunterMeadows 15.12.2016

Kas par sūdzībām? Wtf, cukuru neiedeva un nepasmaidīja tev, DIEVAM! Nolaidies no debesīm un beidz drukāt tik sūdzības. Laikam nav vairs par ko sūdzēties :)

M Macc 16.12.2016

Tulīt par Tevi sūdzību uzrakstīs ka nepasveicināji un īgni atbildēji uz komentāru.
Lielākā daļa sudzibas.lv "sūdzībnieki", acīmredzot pat nav skolu pabeiguši, jo pat nespēj konstruktīvi uzbūvēt loģisku teikumu. Visi domā, ka , ja kautkur iet un kautko pērk - visur smaidīs un bērs pie Tavas kafijas piecus cukurus.

Drīz sāks rakstīt par vietējiem lauku veikaliņiem :D tad nu gan būs par ko pasmieties.