www.sudzibas.lv Narvesen Nepareiza attejksme.

Narvesen - Nepareiza attejksme.

Ja vobwe vozmuwena nekotorimi xozjaevami narvessena kto im doveril eti zavedenija. Piwut na rabotnika kot xorowo rabotal vsjakuju 4uwj gadosti polivajut grjazju.4tob nigde ne brali. A sami i vipuvajut i pridumivajut govno na rabotnika. Ne idite v narvesen eto warawki. Okolo rajnja bulvar i narvessen larek.

M Mego izmeklētājs 25.01.2019

Kas tā par valodu?Vai rakstibu?

RAMONA👀 26.01.2019

Es ar acis gandrīz izmežğīju:D

R Rolans 26.01.2019

Rakstīto tekstu patiešām grūti saprast. Saprotu, ka darbinieks jūtas aizskarts, bet kurš konkrēti un ko ir izdarījis ? Murgs. Narvesenos attieksme pret darbiniekiem ir atkarīga no darba devēja un attalgojuma. Ja pretenzijas jāraksta normāla, oficiāla súdzība vai tas ko mainīs? Domāju, ka nē. Tas ir kā loterijā kādu boss tiks normāls vai suns. Jāmeklē, franšīzes Rīgā ir daudz.