www.sudzibas.lv Narvesen Nekad vairāk nestrādāšu narvesen

Narvesen - Nekad vairāk nestrādāšu narvesen

Sāku savas narvesen gaitas ar narvesenu 1050(vadītāja Valentīna Safranova) , kas atrodas lidostā Rīgā, sākumā viss gāja labi, priekšniecība jauka, kolēģi arī. Pēkšņi saslimu, jo 1050 pārdeva ziedus un temp iekštelpās bija pārāk zema lai norm strādātu. Līdz slimības lapai netiku, pēc slimošanas atnāku uz darbu un mani apmelo par to ka esmu speciāli pagriezusies kondicionieri uz 20 pāri grādiem. (ES PAT NEZINU KĀ VIŅU IESLĒGT!!) kad pieprasu parādīt kameru ierakstu, kur es to esmu darījusi, priekšniece kaut ko blandījās kaut kur apkārt nevarot ierakstu atrast, beigās no algas atņēma 30€ par zaudējumiem dēļ ziediem un algu samaksāja 100€, kur vēl no stundas likmes atņēma 10 centus. Iepatikās darbs narvesenā tādēļ meklēju kādu kas ir tuvāk mājām, atradu narvesenu kas atrodas pie vecās viesnīcas Latvija. Sarunājām pirmo MĀCĪBU dienu. Nevarēju ierasties, jo sākas sieviešu dienas un nevarēju izkāpt no gultas. Prasīju kad es varu atnākt nākošo reizi, bet saņemu īsu atbildi-nākamas reizes nebūs!, vēlāk tikai uzzināju ka esmu ne par ko momentā ielikta narvesen "melnajā sarakstā", kas parāda nākamajiem narvesen darba devējiem ka šo cilvēku nedrīkst pieņemt darbā. Vienalga turpināju savas cerības par narvesenu un sāku strādāt 1022, kas atrodas Spicē (vaditaja- Jūlija Kačare). Viņa esot sazvanījusies ar lidostas vadītāju un tā esot sastāstījusi vis kaut kādas blēņas, bet nu pārliecināju ka tomēr neesmu tāds cilvēks par kādu mani visi ir pataisījuši. Nostrādāju pirmo mēnesi, 194h vietā saņēmu algu par 168 h, aizbildinājās ar to ka kaut kas nav pareizi ar aprēķina sistēmu (neticu! cik ilgi jūs rēķināt algas un kā man vienīgajai var sanākt ka neskaita virsstundas?) atkal saslimu, šoreiz uzsēdos uz slimības lapas, pagāja ilgs laiks kamēr tiku uz pekām, jo no pirmās saslimšanas nebiju kārtīgi izārstējusies. Atnākot pēc slimošanas uz darbu, saņēmu pārmetumus gan no vadītājas gan no kolēģes, kuras ņirgājās par to ka biju atpūtā un ka slimības lapu esmu viltojusi , jo kā var tik bieži slimot?! Vadītājas attieksme pēkšņi ir palikusi pretīga, visu laiku kaut ko pārmet, piemēram, tikko pircējs ir iegādājies Hot dogu un neesmu vietā uzlikusi desu, seko agresīvi teksti par to kpc es neesmu uzlikusi un vai būšot kāda atbilde?! Kolēģei(Sintija) jau no paša sākuma es nepatiku, nezin kādu iemeslu dēļ, tā izturējās kā pati būtu galvenā un vadītu par visu, kad priekšnieces nebija un pat kad bija rupji runāja ar mani un visu laiku izrīkoja. Man gadījās aizķeršanās ar klienti, kurā vēlāk uzrakstīja sūdzību (mans paskaidrojums ir bildē zemāk). Pēc inventarizācijas nākamajā dienā atnāku uz veikalu un man liek rakstīt atteikumu no darba, jo man redz neuzticoties un es nemāku runāt ar klientiem. Bet ja mana kolēģe visu laiku paceļ balsi pret klientiem, nepilda precīzi savus darba pienākumus un darba laikā stāv pie žurnālu stenda un 30 min lasa, tad tas acīmredzot ir normāli! Vēl gribēju pieminēt par tām saucamajām "staigājam bulciņām"- tiek uz siltināšana iepr

D

D Dontkillmyvibe 01.11.2016

Tad noskaidrot vajadzēja kā ieslēgt kondicionieri. Tās ir elementāras lietas, ko noskaidrot pašā sākumā.
Kas par attaisnojumu "sieviešu dienas"???? Tas nozīmē ka sievietes nedēļu mēnesī var vnk., sēdēt mājās?
Kas par absurdu?
Darba devējiem nav pienākums turēt darbā tos, kam negribās strādāt un uz kuriem nevar paļauties! Kādu vēl reakciju Tu gaidīji?
Jaunieši rindās stāv lai tiktu darbā tai pašā Narvesenā. Un tādi kas reāli grib strādāt nevis izdomāt pasēdēt mājās pat nenoformējot slimības lapu vai atsēdēt mājās "sieviešu dienas" ????

M Macc 02.11.2016

Tulīt feministes sarosīsies :D

G ggggggggg 02.11.2016

Manuprāt jau pareizi darīja, ka ielika melnajā sarakstā. Kā var saslimt un līdz slimības lapai netikt? Ja ir tik šausmīgi slikti, ka nevar līdz ārstam aiziet, tad vajag ātrajiem zvanīt vai vismaz ar savu ģimenes ārstu sazvanīties. Ja nav atrunāts ar darba devēju, ka slimības lapa nav nepieciešama, tad tā vienkārši ir neattaisnota neierašanās darbā. Īpašās dienas sākās? Nu burvīgi, pilnīgi vārdu trūkst, lai aprakstīto šo absurdo iemeslu. Par ko vispār sūdzība? Narvesenam būtu jāraksta sūdzība, ka tādi darbinieki darbā stājas.

D Darbinieks 03.11.2016

Kāds man ir sakars ar kondicionieri?! Ja es viņu neaiztieku un citā dienā man atņem naudu par to ka es esmu izdarījusi kaitējumu ziediem? + vēl ja to nevar pierādīt un es to neesmu darījusi?! Ja es 5 min pirms iziešanas no mājas nevaru izkustēties no gultas loģiski ka es netieku! Tas nav iemesls lai liktu "melnajā sarakstā" ;) nu sry, ja es nebūtu gribējusi strādāt es nebūtu vilkusies uz darbu ar 39,4 temperatūru un visu dienu mirusi nost.

D Dotja 02.11.2016

kolege bija Sintija Landorfa ? :D

D Darbinieks 03.11.2016

D Dontkillmyvibe 03.11.2016

Ja jau Te nav nekāda sakara ar kindicionieri, tad nesaki, ka saslimi tāpēc, ka temperatūra pārāk zema ????
Tam viņš arī ir domāts, lai regulētu temperatūru atbilstoši vajadzībām, ????????????

retas_sudzibas 05.11.2016

Vienmēr un visur ir kāda melnā avs!

K knopkins 14.01.2017
Хорошая продавщица

Хочу написать не жалобу, а наоборот отзыв о хорошем обслуживании в магазине Narvesen на железнодорожной станции между 2-мя проходами к электричкам.
Так вот в том магазине работате очень хорошая девушка продавщица, скорее всего новичек в работе у них, но так все "четко" делает: "здравствуйте, это будет вам стоить столько-то и столько-то, а может еще кофейку, всего хорошего, до свидания". Причем так приятно все выговаривает, уммм.. прям заглядение, а не сервис.
Продолжать в том же духе!
Хотя ее коллеги там уже как вареные, с кислыми рожами "блин, опять приперлись за своими проездными билетами и хот-догами".

M Mihuilster 15.01.2017

Дари дабро, мир спасёт любовь

5 545 15.01.2017

Скоро её эта работа достанет и она будет как остальные.

Krāpšana

Uz reklāmas hotdogs divi hotdogi par 3 eiro ir uzzīmēti ar kāpostu. Realitātē kāposts ir par atsevišķu samaksu.

K Kamitissss 06.03.2017

ak nē, nabadziņš cilvēciņš.
Vispār tā ir salātlapa, nevis kāposts un otrkārt, neviens nespiež maksāt tos 10 centus par salātlapu. Un beigu beigās, treškārt - Lai reklāma izskatītos stilīgi, to vizuāli izdauļo, lai pircējiem būtu kārdinājums ko pirkt.
Nebiju sen tā smējies par ''kāpostu''!

A Apsūdzētā 05.06.2017

+ apakšā ar maziem burtiem rakstits ka salatlapa neietilpst cenā

V Viktorija Vevere 06.05.2017
krāpšana

Nopirku šodien salatus fresh and tasty kartainie salati ar tunci 1. Nebija raktits ka vins ar aboliem. 2 bija SKABS kaut ari deriguma termins lidz 09.05. Diemzel čeku nepanemu. Ceru ka vismaz atvainosities.

A Anonims 17.06.2017
Nav sudziba bet laipniba

Sveiki gribeju pateikt ka ne visos narvesenos ir nelaipnas pardevejaa.Mums pie majas strada pavisam nesen tik forša laipna ,smaidoša pardeveja prieks iet iepirties..Itka jauna meitene bet tik forša ????Ja nemaldos vards Diāna.

I Ija Apsāne 10.11.2017
Ļoti slikta apkalpošana

Ļoti nelaipna apkalpošana. Ieeju narvesen, pārdevēja runā pa tel. Pienāk pie kases, nenoliekot prasa ko vēlos. Tad, kad pateicu, nelaipni atcērt. 10.11.17. Aptuveni ap 16:20
Kase nr.1

K [email protected] 07.03.2018
Krāpšana

Iesaku nevienam nestrādāt Narvesena viņi sākuma maksas ,pēc tam izdomas nez kādus iemeslus lai tikkai neizmaksātu algu pilna apmērā ! Un darbs milzīgi daudz un attieksme briesmīga . Nožēloju ka esmu tur strādājusi :/

L Liepājniece2018 11.03.2018
Slikts serviss

Kāpēc jūsu darbinieki atļaujās sev nesveicināties ar klietu? Ar mani tas notika šodien Liepājas Narvesena Jaunā ostmala. Ar klientu ir jābūt pieklājīgam. Ceru kā jūs iemācīsiet savus darbiniekus strādāt!

G Guna Tīde 02.08.2018
Vecs hotdog, un, slikts serviss

Neatbilst servisam - maize sausā, veca, nesildīta, nesakožama.

E Elena_Dolgina 03.03.2020

Pirmoreiz dzirdu tādu stulbumu. Ka sieviešu dienu dēļ - cilvēks it kā slims negrib iet uz darbu vai izvairās no tā.
Esmu sieviete arī, bez šausmīgs stulbums. Vienkārši cilvēks negrib strādāt.

E Elena_Dolgina 03.03.2020

Un rakstīt komentārus ar niku Darbinieks:))))) Mda. Jūs vēl sīkāk aprakstiet situāciju, un nekas "tochno" Jūs neuzzināsiet:)))))