Narvesen - krāpšana

Ļoti nepatīkama situācija ar "laipnajām pārdevējām" Narvesen ,origo,kas atrodas pie swedbank ,bankomatiem,un laimas saldumiem pa vidu. Pērkot etalonus daudzuma nezinu cik braucieni palikuši uz katra etalonu,izlemu pajautat pārdevējai ,cik tad tur īsti ir,bet apzinajos,ka vismaz vienam ir jābūt,bet pardeveja ar tumšiem matiem ,apaļiga,uz gadiem 35/40 atbild ,ka nulle,vai izmest? ok,bet pasaku,ka etalonu lai dot atpakal,iekapju mikriņa brauciens-1,un ta nav pirma reize,kad šī sieviete mani apmana,laikam nobijusies ,cenšas izradit laipnību un uz nopirkta etalona uzraksta braucienu skaits divi. ar kadam tiesibam viņa cilvekiem saka nulle ,un pati pectam paņem sev tos "izmestos tukšos etalonus?"

K knopkins 15.01.2017

Если правильно понял расположение магазина, то там еще работает интересная тетя-металюга. Вся в перстнях как гадалка.