Narvesen - Darba laiks

Brīvības ielā 32, 17. novembrī plkst. 20.40, 20 minūtes pirms darba laika beigām apsargs patvaļīgi aizslēdz Narvesen ārdurvis un atļaujas dzēlīgas piezīmes. Mēs ar ģimeni nolēmām ieiet Narvesenā pēc minerālūdens, es parāvu durvis, par cik uz durvīm norādītais darba laiks paredzējā vēl 20 minūšu darba laika, parāvu durvis vēlreiz, jo šķita, ka tās varētu būt iesprūdušas. Pēc tam apsargs atslēdza durvis un izmeta repliku, ka "Jūs varējāt pajautāt un es varēju jūs arī neielaist!" dzēlīgā tonī. Ar kādām tiesībām šis cilvēks manā virzienā velta kaut kādus pārmetumus un slēdz ciet durvis, ja darba laiks vēl nav beidzies un veikalā atrodas arī citi apmeklētāji ?!

F

I ieva 30.11.2011

Mīļum, tā ir pirmssvētku diena, un tai bodei sen bija jābūt ciet. Pareizi apsargs teica, ka varēja neielaist. Cilvēks bija laipns, bet pateicības vietā dabū sūdzību. Skaisti, neko teikt.

S [email protected] 02.03.2018

Paldies Liepājas Narvessen kioska nr.1114 darbiniecēm par professionalitāti un sirsnību!
Jo īpaši prieks ir par darbinieci Ziedīti - paldies jaukajai pārdevējai!

Ar cieņu,
Selga