www.sudzibas.lv NailStudio Nekvalitatīvs pakalpojums - skropstu pieaudzēšana

Nail Studio. Stabu iela - Nekvalitatīvs pakalpojums - skropstu pieaudzēšana

Mīļās meitenes,
Lūdzu (un es tiešām lūdzu jūsu pašu labā), nekad neejiet uz skropstu pieaudzēšanu salonā Nail Studio Stabu ielā. Tas, ko es piedzīvoju bija murgs.
Aizgāju uz procedūru, meistare (ja vien viņu tā var nosaukt) bija ar visai interesantu attieksmi - haotiska, skraidīja šurpu-turpu.. tāda sajūta, ka pati nezina, ko un kā darīt.
Attieksme būtu mazākais.. Gala rezultāts procedūrai bija graujošs šī vārda vissliktākajā nozīmē. Pirmkārt, procedūra aizņēma 2,5h!!! Ok, to varbūt es vēl varētu pieņemt, ja veiktā procedūra būtu bijusi kvalitatīva, BET galarezultāts tiešām bija šausmīgs.
Pirmkārt, skropstas tika pielīmētas nevis pa vienai kā minēts procedūras aprakstā, pat ne pa kušķīšiem/pušķīšiem, bet gan čupām, turklāt izmantojot milzīgu līmes daudzumu. Otrkārt, daļa skropstu tika pielīmētas nevis pie dabīgajām skropstām, bet gan pie plakstiņu ādas, kā rezultātā šīs skropstas atlīmējās pēc aptuveni 2 dienām. Treškārt, milzīgais līmes daudzums skropstas salīmēja vienā milzīgā ņurckulī, kurš galarezultātā izskatījās briesmīgi. Galarezultātā ieguvu vienā ņudzeklī salīmētas dabīgās un pieaudzētās skropstas, kuras visas atlīmējās aptuveni 3 - 4 dienu laikā, turklāt atlīmējušās skropstas un milzīgais līmes daudzums berza, skrāpēja, kairināja acis, turklāt ļoti, ļoti sabojāja un paretināja dabīgās skropstas.
Par cik uz Nail Studio iet vairs negribēju, aizgāju pie citas meistares veikt šo pašu procedūru... ne bez bailēm protams. Jaunā meistare ieraugot tās šausmas, kuras bija izdarītas ar manām skropstām arī bija šokā. Krietni nācās pacīnīties, lai to ārprātu dabūtu nost. Paldies viņai par to, ka iespēju robežās saglāba to, kas no manām dabīgajām skropstām vēl bija palicis.
Attēlā - "Relikvijas" - skropstu čupas no Nail Studio veiktās procedūras.
Meitenes, neejiet uz šo salonu un neiesakiet to arī citām meitenēm.... Skropstu pieaudzēšanā šajā salonā var beigties ļoti, ļoti bēdīgi. Šai meistarei vispār vajadzētu aizliegt strādāt.

E