www.sudzibas.lv NailStudio Nekvalitatīvs darbs. Skropstu pieaudzēšana

Nail Studio. Stabu iela - Nekvalitatīvs darbs. Skropstu pieaudzēšana

NEKĀDA GADĪJUMĀ NEPIEAUDZĒJAT ŠAJĀ SALONĀ SKROPSTAS!!!!
Pati pieaudzēju pirmo reizi tur... Rezultāts- skropstas tika salīmētās vietām pa vienai, vietām pilnīgi kušķiem! Tās skrāpēja, berzēja acis, krita ārā kopā ar dabīgajām...ārprāts pilnīgs. Nemaz nerunāju par to, ka mani neuzklausīja- to kādas es vēlos- cik garas, biezas utt.
Aizgāju noņemt, protams, pie cita speciālista. Viņa ko tādu redzēja pirmo reizi. Bija tik ļoti salīmēts, ka knapi dabūja nost tās skropstu čupas, dažas bija pielīmētas pat pie plakstiņa..
Rezultātā- manas dabīgās skropstas tika sabojātas no vienas pieaudzēšanas reizes. Tagad vajadzīgs pamatīgs laiks, lai tās atkoptos un ataugtu.
Manā sliktā pieredze- brīdinājums Jums. Noteikti pažēlojat savas actiņas un turp nedodaties!

P

E E.V 09.02.2016

man precīzi tieši tāda pati pieredze šajā "salonā". Nekad neejiet uz turieni pieaudzēt skropstas. Rezultāts var sanākt ļoti, ļoti bēdīgs.

L Lība 19.01.2017

Bija ļoti okej, jauka kautrīga rūpīga meistare. Ātri uztaisīja - pusotra stunda. Pielaboja, ko vajadzēja. Priekš 11 eiro ļoti okej.

P Puuuu 20.01.2017

Kad biju es, meistare bija sieviete gados, kura lika saprast, ka būs labāk, ja es tagad pagulēšu, pat neklausoties ko vēlos īsti..ar attieksmi- izdarīsim to visu ātrāk un miers būs. Pēc tam audzēju savas skropstas ļoti ilgi, pat nekrāsoju ar skropstu tušu, jo īsti nebija ko.
Ceru, ka tagad tur viss ir mainījies un viss ir tiešām kārtībā.