My fitness - Myfitness

тренера там нет, даже если ты хочешь спросить пару вопросов, только если личного на закази что за бред в душе, там же между женский и мужским душем дверей нет, тот кто первый раз может пройти пару метров дальше и оказаться неловкой ситуации :)

J

V VarenaaTejkana 28.11.2014

Liekas tak pats notiek visos MyFitness klubos, atnacu uz zāli pirmo reizi, gribēju pakonsulteties ar treneri un neviena nebija. Nodarbībās zālē (man bija pilates) tas pats, treneris priekšā kaut ko rāda, bet vai tu pareizi dari, vai tiec vai netiec līdzi, vai elpo pareizi, nekas netiek ne stāstits, ne kontrlēts. Sanāk ka to naudu maksā par inventāra nomu, ko gribi to dari. Prizncipa loti nožēloju ka pieteicos tieši šajā klubā, labāk būtu maksājusi vairāk un būtu treneru klātbūtne zālē!