www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Vissliktāka autoskola

Mustangs Autoskola - Vissliktāka autoskola

Samaja uzhastnaja shkola iz vseh sushetvujushih, ne znaju ni odnogo cheloveka kotorij bez problem zakonchil etu shkolu, postajanno voznikajut razluichnogo roda problemi, vikachka deneg, prichjom naglaja, po kasse prohodit toljko pervij vznos, potom dajutsa kvitki ne imejushie nikakoj juridicheskoj sili-nahodka dlja nalogovoj, administratori obsaljutno ne umejut obshatsa s ljudjmi i ne vladejut informaciej, prishlosj stalknutsa tak zhe s mendzerom Vitoj B. i stalo jasno chto nikto tebe ne mozhet datj interesujushuju informaciju. moj vam sovet NIKOGDA ne vzdumajte tam uchitsa!!!

K

Z Zara 08.03.2009

Ne sudi po sebe! Škola kak škola norm vsjo, čto za xoces to uznaješ- moz v tebe problema to:D

D Dima 09.03.2009

pro kvitki pravda =DDD a vot pro u4ebu ni4ego plohogo skazat' ne mogu sam tam u4ilsja. nu konewno ne vse tak ideal'no no v etom uze ne wkola vinovata popalsja mne instruktor super katal i katal den'gi ka4al . ja u nego spraviwaju kogda uze a on ti es4e ne gotov . uwel k drugomu tak tot v woke bil na 2 den' menja na eksamen pognal .

O Oleg 11.03.2009

menedzher Vita eto katastrofa :D lucshe k nei ne popadatsa.

J Jānis 11.03.2009

Mustangā es noliku tiesības 3 mēnešu laikā. Kopā iztērēju tieši 400Ls. Visus eksāmenus noliktu ar pirmo reizi. Nekādu problēmu! Instruktors Edmunds naudu nešmauca no manis. Galvenais nelasīt grāmatas bet iet uz visām nodarbībām. Nevienu reizi neatvēru grāmatu.

а Алексей 24.04.2009

У меня жена там не давно права получила - все экзамены сдала с превого раза - даже в ЦСДД, училась около 4-ехмесяцев до получения прав, ни чего плохого про школу сказать не чего - инструктор очень хороший попался. Только хорошие впечатления остались.

а Андрей 28.05.2009

Ребятки! пожскажите пожалуйста более менее норм инструктора в Mustangs?

F Ficuxz 12.07.2009

Nu hvz!!! Es beidzu Mustangaa likt tiesiibas un nebija nekaadu probleemu. Vieniigi PMP dazhas reizeis tika paarlikts, bet tas siikums. ;)

A Arina 17.12.2009

Школа отличная! Получила права в течении 3х месяцев. Все экзамены сдала с первого раза. Никто не жульничает, учитель по теории и инструктор - отличные. Советую!

D dairis 05.01.2010

teoriju var but maca, tacu tikai ne brauksanu.

L Lelde 11.02.2010

lieliska autoskola, instruktore sieviete, kas pasniedza teoriju tiešām lieliska. Vienīgi neņemiet braukšanas instruktori Gunti, tas galīgi pārdžries jefiņš. Kad nomainīju instruktoru, viss aizgāja ļoti raiti :)

K kika 28.02.2010

Superskaja avtowkola.Ja ucilasj 4 mesjaca i s pervogo raza sdala teoriju, a so vtorogo vozdenie, Voobwe vsje tam bez vsjakih problemm.A ceki...zacem oni nuzni eti ceki????podteretjsa esli toljko!!!Ti tuda za znanijami idjewj, a ne mukalaturu sobitatj!!!

S Sveta 05.05.2010

Pozhalujsta posovetujte horoshego instruktora iz mustanga!!!

A Ainars 15.05.2010

Te ir arī labi komentāri? Tak paši Mustangieši raksta - ķer muļķus. Klausiet ko jums saka cilvēki no dzīves. Neejiet uz to sūdu bedri, es jums 100% garantēju ka velti izmetīsies naudu un laiku vējā. Te nav nekāda konkurence, cīņa starp autoskolām, bet normāli cilvēki tomēr vēl viens otram labu. Ja gribat mācīties braukt no nulles, Mustangs tam neder. Viņiem nav kārtīgu teorijas pasniedzēju un nav instruktori, kas nebūtu ieinteresēti nokāst vairāk piķi. Tie nav skolotāji - tās ir pilnīgas nulles. Es paredzu ka drīz tā firma mainīs nosaukumu, bet sūds paliks sūds.

I Intars Repins 04.06.2011

Baigais murgs, bedre, īstākais sviests !!!