Mustangs Autoskola - Teorijas eksamens

Sveiki. Vēlos brīdināt visus,kas uzķerās uz Mustanga kuponiem,kā to izdarijām mēs ar draudzeni! Teorija 69.00euro un 10 braukšanas stundas bezmaksas, protams vēl pirmā palīdzība 29euro.....! Sāksim ar braukšanu, braucot ar instruktoru bezmaksas stundas, viņš neko neiemāca! Kad jau sāku maksāt,tad jau arī attieksme pamainijās, un sāka vairāk mācīt kas,kapec un kā.....! Tas ir viens! Kad ar draudzeni tikām līdz teorijas eksāmenam, pirmās divas reizes ir bezmaksas, pēctam jau maksā 15euro, ko mēs likām vairākkārt un nevarējām nolikt, līdzko pienāca ziņa,ka Mustangs ar savu mājaslapu dara ko grib,liek jautājumus kādus grib,un ir uzlicis sistēmu ļoti kļūdainu,lai kā liksi,kā minimums pirmās 5 reizes garantēti nenoliksi!! Un vinjiem tikai maksā par katru 15euro! Naudu nevēlās atgriezt kamēr līgumu sejā neiebāzām! Par skolotāju,kas vada lekcijas,sūdzību nau!

J

2 220-krapnieki 10.10.2014

vasaras vidū liku mustangā teoriju, 5 minūtēs izpildīju un noliku ar pirmo reizi... es arī biju dzirdējusi, ka viņiem tur mājaslapā vēl tur kaut kādi vecie jautājumi un vecās bildes, ne tādi kā CSDD, bet man bija pavizlooo, jo super viegli jautājumi bija...
par braukšanām nezinu, jo nevēlējos gaidīt mēnesi rindā, lai pierakstītos ...

S saulite12345 15.10.2014

par teoriju nevarēšu piekrist, jo noliku ar pirmo reizi.
par braukšanu gan ir taisnība, instruktori velk gumiju, nokavē nodarbību, pat vienreiz neatbrauca, es beigās mācījos braukt pie citas skolas intruktora, uzreiz stāstīja, kam vajag pievērst uzmanību, lai nokārtotu csdd eksāmenu.

A alusik99 03.12.2015

par visu piekritu!

A anikruz 01.01.2016

Absolūti piekrītu! Arī laimēju šo dāvanu karti un jūtos vīlusies. Šobrīd cīnos ar teorijas eksāmenu. Protams, ka pirmajās divās bezmaksas reizēs nenoliku. Viens izcils piemērs. Divus testus pēc kārtas sastapos ar vienu un to pašu jautājumu, kurā pareizās atbildes atšķīrās. Jautājums bija par pirmo palīdzību. Kurā attēlā cietušais ir pareizāk ietīts folija segā. A attēlā cietušais ir ietīts līdz kaklam, neiekļaujot pašu galvu, B attēlā cietušais ir ietīts tā, lai zem galvas būtu folija sega. Uzspiedu atbildi B, taču testa beigās pie kļūdām sastopos ar šo jautājumu, kurā pareizā atbilde esot A. Pirmo palīdzību gan gāju pirms kādiem 3 mēnešiem, tāpēc pieļāvu domu, ka esmu aizmirsusi, taču pārliecība bija liela par to, ka pareizā atbilde ir B, jo atmiņa un zināšanas man nav sliktas. Ok, mēģinu vēlreiz un te atkal tas pats jautājums, piekāpjos Mustangam un atzīmēju, ka pareizi ir ietīts tas cilvēks, kuram atrodas un grīdas, nevis folija segas. Un re kā, tomēr atbilde ir nepareiza un pirmajā testā kļūdījusies neesmu.
Bet vēl viens kronis visam bija, kad pie kļūdainajiem jautājumiem parādījās tāds jautājums par kuru es 100% biju pārliecināta, ka tāds man netika testa laikā jautāts. Un ne vienu reizi vien tā ir bijis!
Tagad savas kļūdas iemūžinu, jo esmu tik tālu nokaitināta, ka esmu gatava arī uzrakstīt papīru par šo kaitinošo autoskolu.
Toties ar teorijas un pirmās palīdzības pasniedzējiem man paveicās, kā arī šobrīd šķiet, ka instruktors ir diezgan ok.
Bet kā autoskolu nevienam un nekad neieteikšu.

D DianaZ 28.09.2016

Noliku teoriju ar 1. reizi ar 1 kļūdu. Teoriju vai nu zini, vai nu nezini. tur tevi iegāzt neviens nevar.