www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Neuzķerieties, kārtējā Mustangs afēra !!!

Mustangs Autoskola - Neuzķerieties, kārtējā Mustangs afēra !!!

Vajadzīgi instruktori, alga 500 ls - tikai pabeidziet instruktoru kursus !!!
Dīvains darba piedāvājums, vaine ? Kad tajā pašā laikā Mustangs instruktori sēž bez darba !!! Vēl jo vairāk dīvaini ir tas, ka neaicina darbā instruktorus ar licencēm, bet gan tikai tādus, kuriem ir jāiet šie šobrīd nevienam nevajadzīgie instruktoru kursi- tātad bezdarbniekus, kuriem viltīgi izsūks 750 ls !!! Žēl to cilvēku, kuri uzķersies Mustanga kārtējai afērai ! UZMANITIES !!!

! ! 11.07.2011

A ko Jus domajat, ka bez licenzes drikst stradat? Ne tak, piedava apmaksat kursus un ludzu strada...Neviens dzive neko gatavo uz bļodiņas nepienes!!!

E ee 14.08.2011

Es mācijos Autoskola Mustangs, pie mana instruktora bija jāpierakstās divas nedēļas uz priekšu.
Man bija cita problēma, instruktors stiepa gumiju, respektīvi ļoti piesējās pie nebūtiskām lietām, bet to kas bija svarīgi neizbraukājām. Daži teiks zīmes jāzina, piekrītu. Bet dzīvē ir nedaudz savādāk kā grāmatā bildītē. Savā ziņā man varētu teikt bija paveicies ar instruktoru, jo citi šīs skolas instruktori mēdzot sēdēt celmalā un zīmēt krustojumus, lai tādā veidā taupītu degvielu.
Vienīgais es mācijos vasarā tā kā nezinu kā viņiem ar noslogojumu ziemā.

D Dzimba 16.01.2012

ne šajā skolā bet citā (fortūna) arī bija līdzīgs darba piedāvājums - viņi vēl bija gatavi daļēji segt apmācības maksu.

Laicīgi ieraudzīju līguma nosacījumus - ja nebeidz apmācību, vai ja nenāk strādāt, tad jāatmaksā nauda 10 kārtīgā apjomā.

Tur pat līgumā rakstīts, ka obligāti jāslēdz darba līgums - un protams, kad palūdzu apskatīt to, tad bija skaidrs, ka strādāt fortūnā nudien nevēlēšos.

tāpēc nedaudz varu saprast to instruktoru vēlmi no audzēkņiem izsūkt pēdējo kapeiku, jo to pašu ar instruktoriem dara skolu vadība.

J janis12345 27.02.2013

mustanga ir ta obligatas 14 stada pa velti un tik pec tam sac ko pelnit
14reiz+degviela piem 30ls +amartizacija cik ilgi jamoka cilveks lai instruktors ko nopelnitu
aaaaaaaaaaaa auto ire vel 100ls naudas suceji mustangs