V Vix 05.01.2008

Tie kas pret Mustangu mniet konkreetus piemeerus ir tak daudzas fileaales un daudzi instruktori, visi nevar buut slikti ... .

K kreeciS 14.01.2008

Manupraat, autoskola Mustangs ir viena no labakajaam.. ( Kaljkju iela ) - iesaku! Pasniedzejs ari forshs!

S SPhcT 22.01.2008

Tas ir tavas pasas problemas ka nespej nervus nomierinat un streso :D

V Veronika 22.01.2008

4to za bred! Esli u vas v mozgu malo seroj zhidkosti, to ne odna avtoshkola ne pomozhet, i v pervuju o4eredj sebja nado vinitj a ne shkolu instruktorov i t d. Ja uspeshno zakon4ila mustang, instruktor i prepodavatelj teorii prosto super! I eto ne toljko mojo mnenie!

S santa 22.01.2008

Es neko neesmu nozeelojusi taa kaa nozeeloju ka aizgaaju uz shaadu autoskolu, pirms tam uzskatiiju ka taas ir tikai baumas... sekretaares liek tew justies wainiigam kad naac pie winjaam!! Tiek sniegta nepareiza informaacija, naudu arii vinji maak shmaukt! Nebuut neesmu konkurents kursh to raksta! Ja taa buutu kaapeec par newienu citu autoskolu taa neraxta!

M Maiga 22.01.2008

Rakstiet tachu uz CSDD

P paera 27.01.2008

Dīvaini, ka tikai krievu valodā runājošajiem šī skola patikusi..Tas vien nozīmē, ka pārējiem tur nav ko darīt!

I Ilze 28.01.2008

Pirms 4 gadiem maaciijos Mustangaa, neko sliktu nevaru teikt, viss bija ok. un arii nekaadu iebildumu ne pret pasniedzeejiem vai citu nav! Visus eksaamenus noliku ar pirmo piegaajienu! ;)

S Santa 01.02.2008

Papēti uz kā turas Mustangs un sapratīsi,ka nekā laba tajā visā būt nevar. Instruktori paši mokās ar administrācijas neizdarībām un tāpēc cieš klienti. Neiesaku kaut vai tādeļ, lai neatbalstitu uzņēmējus, kuri darbojas apšaubāmiem paņēmieniem. VID pec viņiem ilgojas.

л Лана 04.02.2008

Sami vinovati! Idete v skolu po reklame i po nazvaniju, i ni odin kursant ne shodit poslushat prepodavatelja (kak on rabotajet?). Glavnoe ne to kakaja autoskola, a kto prepodavatel i kto instruktor. Cto bi zamanitj ucenikov vkladivajutsa ogromnije denjgi (reklama, radio i t.d.), a prepodavatel ili instruktor v ljuboj skole mozet rabotatj. Ja prepodaju v raznih skolah, i vse uceniki ocenj horosho ucatsa, a otkrila svoju autoskolu, i anekdot! gordo zajavljajut cto takuju avtoskolu ne znajut. I to cto dlja nih razrabotana specialnaja programma, i otlicnije instruktori-ih ne volnujet! Tak i idite po reklame! Nu mi ze ne pokupaem i ne edim vse cto reklamirujut!

A Anetiic 13.02.2008

Esmu izgājusi tam cauri, un es par Mustangu neko sliktu nevaru pateikt - man laikam ļoti paveicās - gan ar teorijas pasniedzēju, gan instruktoru (neko labāku vairs nebiju gaidījusi ) attieksme vnk super, un cenas ir augstas jā.., bet kas gan tagad ir lēts? ja nevar pavilkt to visu - tad varbūt ir vērts apsvērt tiesību likšanas jautājumu.. p.s. uz eksāmeniem tiku ātri - gan skolas, gan csdd. Kādu nedēļu bij jāgaida CSDD praktiskais eksāmens, bet tas ir normāli. a teorijas vispār, uzreiz, kā noliku abus skolas. vaig būt galvenais uzņēmīgam un tiekties uz mērķi. Ja ļoti grib - visu var :)

L Līga 15.02.2008

Ļoti laba un pretimnākoša skola, vismaz tā filiāle, kur mācījos es - Vecrīgā

E Enija 16.02.2008

Ljoti laba autoskola!Divu meneshu laikaa jjau esmu tikusi pie skolas braukshanas eksaamena.....un nevajag teikt, ka instruktori ir slikti...maneejais ir vislabaakais....

I Ieva 29.02.2008

Var tiešām redzēt, ka visus tos murgus raksta konkurenti!!! Jo tas, kas būtu gājis pie Ēvalda Orbitāna zinātu, ka viņu sauc Ēvalds, nevis Ēriks!! Un viņš bija super! Pasniedza daudz ko ar humoru, nevis kā no citiem dzirdēju- monotonā balsī, ka visi gulēja. Mums bija interesanti un daudz iemācījāmies! Un par braukšanas instruktoru, viņš arī man trāpījās super, pat 2 draudzenes pēctam gāja un tiešām bija labi! Tā kā, nevajag te daudz runāt, katrai skolai ir savi + un savi -.

K Kāpēcīc 07.03.2008

Fortuna nav laba....Krasts nav laba autoskola..arii Mustangs...!!!a kur tad lai iet mācities???

Z zane 20.03.2008

Nu mustangā ļoti labs instruktors ir Francis Dzērve, ļoti labi iemāca braukt, nepilnus divus menesus braucu pie viņa, šodien jau eksāmens!!! bet sekretāres tās gan tur nav īsti gudras, lai ko ar paprasītu neko viņas nezin!!!

K karīna 21.03.2008

tas protams kaa kuram, bet ja jau citu autoskolu instruktori saka ka Mustanga pasniedzējs Ē.Orbitāns ir viens no labaakajiem Latvijaa, tad jau tas par kko liecina!!!
ja tev ir vajadziigas tiesiibas tad arii pati suudiigaakaa skola buus laba, galvenais tava attieksme un veelme nokaartot visus exaamenus!!!
un nav jau arii obligaati jaanjem Mustanga insrtuktori, tu vari njemt no jebkuras autoskolas jebkuru instruktoru kurš tev liekaas labs!!!
taakaa nejau probleema ir skolaa, bet muusos pašos!!!
un es šaubos vai to šuudu uz griidas atstaaja kaads no Mustanga darbiniekiem, driizaak kaads no "neapmierinaatajiem" skolniekiem!!!

J Jolanta 24.03.2008

Es pati liku tiesības auto skolā Berģi, un arī mans draugs tur lika, un esam ļoti apmierinati, varu par šo auto skolu teik tikai to labāko

S skota īpašnieks 10.04.2008

1. Man tagad pirmā palīdzība būs jāiet vēl vienu reizi, jo redziet pasniedzēja nav atzīmējusi, kad es esmu bijusi uz lekcijām.
2. Braucu ar instruktoru pusgadu un tas pat nedomā laist vēl uz eksāmenu. (nerunāsim jau to, ka tas palaiž rokas)
3. Autoskolas braukšanas eksāmenā sēž viens idiots kur no 15 cilvēkiem braušanu labi, ja noliek viens.
4. Bezmaksas braukšanas par kurām samakāts un ir iekļauts līgumā par tām vispār varat aizmirst.
5. Ja neesat pagarinājis līgumu un nolicis teoriju par katru reizi ir jāmaksā 35 Ls, kopumā uz šo pasākumu esmu iztērējusi jau 500 Ls un man liekas, ka man mašīna izmaksās lētāk līdz kādai štukai varbūt viss kopumā izmaksās.
Vārdu sakot visiem iesaku neiegrāpties!!! Vienīgi, ja Jums daudz naudas un dzīvē maz sūdu, tad varat droši pieteikties!!!

Z Zara 10.04.2008

Znaja situaciju vo mnogix skolax to svoji + i - est v luboj skole, a to cto zdes pisut cto nelza v skole sdat vozdenije ili teoriju sami vinovati!!!Ne vinite drugix v svoix problemax!!!