A Alisa 24.03.2006

Kristina Fedotova [slēpt]@one.lv mozhet mozhesh posovetovatj instruktora kakogo-to?

A Alisa 24.03.2006

POSOVETUJTE pozhalujsta horoshego instruktora! spasibo

J Janis 27.03.2006

Ja kads te raksta LABU par Mustangu-ziniet taas ir vai nu Mustanga sekretares vai instruktori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visi zina, ka Mustangaa straadaa DZERAJI-INSTRUKTORI, PA ROKAAM SITEEJI UN NAUDAS IZSPIEDEEJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Angel 27.03.2006

Pozhalujsta, te kto mozhet o MUSTANGE chto-to horoshee skazatj, dajte sovet, k kakomu instruktoru lucshe idti uchitsa! Mozhet kto-to iz lichnogo opita znajet... ne hotelosj bi popastj v neprijatnuju situaciju, opisannuju zdesj...

A Aleksandr 29.03.2006

U4ilsja v mustange, toko nedavno polu4il prava.....Zdal v CSDD s pervogo raza...Sej4as ezzhu po rige na mashyne, 4ustvuju sebja uverenno...Horoshyj instruktor Vadim, http:drive.times.lv

J Janis 29.03.2006

Ko tu te muldi??? Pats vadimchiks te ari raksta, slavee PATS SEVI!!!!!!!!!! Ja vins stradaa Mustangaa-tas nozimee, ka vins ir NAUDAS IZSPIEDEJS-jo Mustanga vadiba pieprasa(!), lai audzekni tiek notureti maximali ilgi pie instruktoriem!!!!!

M Musta 30.03.2006

Jasno, spasibo, ne znaju chto dumatj posle takih komentarijev, v drugih shkolah bratj instruktora.. a gde garantijas chto tam vse inache? I ne luchshe li uchitsa srazu na Corolle?

* * 30.03.2006

:D pilnīgs idiotisms, man divas draudzenes mācijās Mustangā, viena ļoti vieksmīgi un otra kā pa celmiem... viena dabūja tiesības pēc 3 mēnešiem un otra pēc 7. vienai nebija ne ar ko problēmas, otrai bija problēmas ar instruktoru, nomainīja instruktoru un viss bija OK. No pašiem ir atkarīgs vai tevi kāšs kā slaucamu gotiņu vai normāli izturās pret tevi.

J Janis 04.04.2006

J Janis 04.04.2006

Mana bralena sieva aizgaja uz Mustangu... Viniem ir auto un vina labi brauc, taču Mustanga instruktori(vina tos jau 3X nomainija) negrib vinai dot atlauju kartot autoskolas eksamenu, jo vina, redz, ir sieviete un sievieteem ir jaanobrauc vismaz 60-70 STUNDAS!!!!!!!!!!! Nu ka Jums tas patik ???? Ejiet-ejiet vien uz Mustangu!!!

J Janis 05.04.2006

Sodien Mustangaa mana bralena sievai tikai tagad iedeva CD ar apmacibas programmu !!!!-4 menesus pec tam, kad vina saka macities!!! Kaut gan solija, ka CD iedos uzreiz!!!

J Janis 15.04.2006

Jaa-Mustangaa daudzi neizpilda to, ko apsola, piemeram ari to, ka instruktori ir brivi. Tu viniem zvani, bet 90% saka-es tagad nevaru nevienu nemt-man ir pilns! Ja ir pilns, tad lai Muistangs atdod naudu!!!!

J Janis 28.04.2006

Mans pazina aizgaja un Mustangu... Ar kuponu vinam vajadzeja dot 10% atlaidi, tacu teica, ka kupons ir vecs un jau beidzies-jaamakasaa pilna summa!!!! Nu... Krapnieki ir Mustangs un viss!

R Ronalds 09.05.2006

Jaa es ari biju Mustangaa... Instruktori pasi nezina kaa jaabrauc. Visu laiku ir tik nervozi, blausstaas ne po teme.... Vienam gandriz pa purnu iedevu. Vajadzees nomainit skolu!!!!!!!

R Ronalds 09.05.2006

Ari-Mustanga teorijas instruktoram nekad nav bijusi auto... Tad ko vins muld, ka zina, kaa jaabrauc???? Var redzet, ka pats nezina vai tas par ko pats stasta ir taisniiba!!!

R Ronaldss 09.05.2006

Man instruktors arii saka prasit 150 Ls uz prieksu... Da lai iet tas Mustangs vienaa vietaa!!! Iesu uz Vanagu!

R Ronalds 09.05.2006

Mustangs autoskola-visnelaipnaakaa, visdebilakaa skola pasaulee! Es tur jau macos pusgadu, bet instuktors saka, ka vel neesmu gatavs eksmenam! BET BRAUCU ES BEZ KLUDAAM!

R Ronalds 11.05.2006

Satiku savu klasesbiedru-sis ari apmeram gadu pat vairaak nomocijaas tajaa Mustangaa!!!!!!!! Vins brauc ideali, tacu instruktori vinu tureja lidz pedejam, izkratija no vina visu naudu! Sis par macibaam samaksaaja vairak nekaa 600Ls...

R Ronalds 11.05.2006

Draugs man piekrita-Mustangaa ir visnelaipnaakaas, slinkaakaas sekretares!

R Ronaldsd 11.05.2006

Citaas skolaas uz eksameniem CSDD tiek menesa laikaa, bet Mustangaa jaagaida 2-3menesi! Bet ja neatgadinasi sekretareem par to, ka laiks sutit dokumentus uz CSDD, tad vispar pec pusgada aizsutiis!!!!!! Leni tur visi straadaa-LOTI LENI!!!!!!!