www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Melošana, krāpšana

Mustangs Autoskola - Melošana, krāpšana

Autoskolas kursiem bija jānotiek 31.01. Datumā. Aizgāju 31.01. Noslēgt līgumu, samaksāju nepieciešamo summu un, tad tikai administratore saka: “jūsu kursi šodien nenotiek, jo grupā vēl vajag 4cilv. Vabūt notiks 07.02. Gaidiet lūdzu mūsu zvanu. ”
ok, gaidu zvanu 07.01. , nezvanīja. Ok, aizgāju uz autoskolu prasu kad būs kursi. Saka, ka laikam 14.02.
13.02. Zvanīju vai rīt notiks kursi - teica, ka 100% notiks.
14.02 skatos atnāk sms un raksta, ka kursi notiek 28.02.

Kāpēc mani nevarēja brīdināt pirms parakstīju līgumu? Kāpēc ir jāmelo cilvēkam? Mani plāni tagad ir izbojāti līdz pēdējam.

Ventilators 18.02.2019

Man bija tieši tas pats, bet attiecīgi, tās skolas filiālē nelasījās kopā cilvēki. Un es arī pats baigi nesteidzu skriet uz skolu. Vienkārši pajautāju, vai nevaru citā adresē iet uz kursiem un bez problēmām tiku centrā. Nebija īsti pa ceļam, bet vismaz tiku.
Man kaut kā tas nepalika ar rūgtuma piegaršu. Bet laikam tāpēc, ka nevajadzēja tulīt un tagad.

~ ~Lelde~ 23.02.2019

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību, bradājot pa nenotīrītu, bet sāli pārklaisītu trotuāru. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari Jauno, 2019.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē!

~ ~Lеlde~ 23.02.2019

Pirmajiem 100 dalībniekiem, kas reğistrējušies mūsu godīgajās loterijās - jauka erotiskā masāža vai dziļais kakls dāvanā pēc izvēles.

RAMONA👀 23.02.2019

Pirmajiem 100 būs lieliska iespēja sadot tev pa muti. Beidz spamot