www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Mācību uzsākšana

Mustangs Autoskola - Mācību uzsākšana

Pieteicos autoskolā Mustangs, atsūtīja man apstiprinājumu uz e-pastu par konkrēto datumu.Norādītajā datumā 8, 50 no rīta jau biju autoskolā (jo izvēlējos rīta grupu kura sākas 9, 00).Sekretāre mani ieraugot uzreiz paziņoja, ka datori sāk strādāt tikai deviņos.Teicu, ka pagaidīšu tepat (jo ārā ir -22 auksti).Pēc kādām piecām minūtēm tomēr pajautāju, vai tiešām esmu ieradusies pareizajā laik;a, jo neviens cits neatnāca.Sekretāre dumji pasmaidīja un teica, ka grupa esot pārcelta divas nedēļas uz priekšu, jo nav pietiekošs cilvēku skaits.Jautāju-kādēļ neinformēja par izmaiņām.Sekretāre tā arī nezināja ko atbildēt, teica, ka brīžiem viņiem elektrība nebija utt.Skumji, taču nolēmu šajā autoskolā tomēr mācības neuzsākt1

U

I Ivo 27.01.2010

Ha ha ha ... nu gan izvēlējies skolu, tur taču visus piečakarē ! Vajadzēja raxtĪt sudzību uz CSDD, TAD TU BŪTU REDZĒJUSI kā tās nelaipnās sekretāres sāktu tavā priekšā locīties ! Es arī aizgāju no tās skolas, un tgd tiesības jau sen kabatā... Datori nestrādā, var parēkt par to ūķi !

T TRR 06.03.2010

Pieredzēju tieši tādu pašu stāstu decembrī, kad domāju uz šo skolu iet tādēļ, ka izskatījās lētāk kā citur un ātrāk sākās mācības. Zvanīju, pierakstījos uz grupu - atnācu - nekā grupa nav nokomplektēta. Agrāk neviens nepabrīdināja, - zaudēju laiku, velti darbā sarunāju brīvas stundas 2 mēn.uz priekšu. Tas bija izšķirošais - aizgāju uz Credo. Iesaku, nekādas problēmas!

L Luluu 22.03.2010

Savaa zinjaa jums piekriitu par pretenzijaam uz sho ''autoskolu'', un ticiet man taas nav vinju vieniigaas probleemas!!!
Ja sekretaare atbildeeja rupji vai kaut kaa tamliidziigi - vinjas vaina, bet par taam grupaam varu tk pateikt ne jau sekretaares 100% izlemj kad buus un taa taalaak bet pazinjot klientiem tieshaam ir vinju pienaakums!

A Ainars 15.05.2010

Ļautiņi, ietaupiet naudu un laiku - neejiet uz to sūda kantori. Varu pateikt ka teorijas pasniedzēja Majeniece nav kompotenta, viņa vispār nav nekāda skolotāja. Tāpat arī esmu braucis ar 2 mustangs instruktoriem, viens no kuriem tur vairs nestrādā, bet otrs Aivars Babra joprojām tiek uzskatīts par labu skolotāju. Reāli Mustangā ir nolasīti naudas slaucēji, ielikteņi, kas tev neko kārtīgi neiemācīs. Vienkāršs naudas kāsēju kantoris.

A Ainars 15.05.2010

Te ir arī labi komentāri? Tak paši Mustangieši raksta - ķer muļķus. Klausiet ko jums saka cilvēki no dzīves. Neejiet uz to sūdu bedri, es jums 100% garantēju ka velti izmetīsies naudu un laiku vējā. Te nav nekāda konkurence, cīņa starp autoskolām, bet normāli cilvēki tomēr vēl viens otram labu. Ja gribat mācīties braukt no nulles, Mustangs tam neder. Viņiem nav kārtīgu teorijas pasniedzēju un nav instruktori, kas nebūtu ieinteresēti nokāst vairāk piķi. Tie nav skolotāji - tās ir pilnīgas nulles. Es paredzu ka drīz tā firma mainīs nosaukumu, bet sūds paliks sūds.

S Sashutusii 24.01.2012

Visticamak, ka driz ta firma bankrotes, jo instruktori sezh meneshiem bez naudas, filiales veras viena pec otras ciet, un tos klientus, kas macas gadiem negrib laist valja..

S Stripasunpunktini 10.03.2014

Noteikti, neejiet uz autoskolu Mustangs!! Visi braukšanas instruktori un kretīni un naudas kāsēji un parakstu no viņiem nedabūt nekad!!!

S Stripasunpunktini 10.03.2014

Īpaši neiesaku Helmutu Zasu - ļoti riebīgs, nošļuris, nelaipns cilvēks, kuram Jūsu tiesību iegūšana ir dzīves pēdējā prioritāte. Māca ļoti daudz ko nepareizi, regulāri atceļ un kavē nodarbības, parakstu nedod arī pēc padsmit braukšanas reizēm un visu laiku apgalvo, ka tiesības nenoliksi, ka jābrauc vēl, bet kas tieši nav tā kā vajag, nepaskaidro

I Instruktoru kolektivs 25.09.2014

ANCE SŪNA pers.kods: 081288-xxxxx, Dzīves vieta: Rīga.

Beidz lūdzu izlikties par citu personu un publicēt nepatiesu informāciju portālos (publikāciju datums: 10.03.14.) ar segvārdiem: Diāna Jaunalksne, Diāna122, Stripasunpunktini, u.c.