Mustangs Autoskola - KRĀPŠANA !

Autoskolas Mustangs "DĀVANU KARTES" - samestas daudzdzīvokļu namu paskastītēs, pat pa piecām vienā, un pilnas kāpņu telpu miskastes !!! Taču tiek arī veikli tirgotas internetā, šķiet visi, kuri iekrituši un "iepirkušies" šīs afēras ietvaros...var droši griezties attiecīgajās instancēs, jo šī neapšaubāmi ir lielākā afēra autoskolu pastāvāšanas vesturē !!!

J

M Martins 09.09.2010

ko tu raudi par to Mustangu, tev žēl vai?

Z Zane 09.09.2010

Mustangs ir labākā autoskola, iesaku visiem! Un tā dāvanu karte darbojās! Visu pabeidzu 6 nedēļu laikā, paldies Rudzītes kundzei!!!

V Vērotāja.. 20.09.2010

Autoskolas Mustangs "Dāvanu kartes" vakar Ķengaraga māju dzīvokļos pastkastītēs - kaudzēm, pie tam visādas dažādas, ar dažādiem derīguma termiņiem, bet tad palasīju internetā, ka pašas autoskolas sekretātes arī nodarbojas ar savu skolas klientu muļķošanu- iemanoties tās vēl par naudu notirgot, tādējādi iemānot - vissliktākajā Rīgas autoskolā- NU TO TAČU ZINA VISI ! Kauns !