www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Instruktors Igors Čališevs

Mustangs Autoskola - Instruktors Igors Čališevs

Dobrij denj!Igors Čališevs instruktor -tupo vika4ivajet denjgi za obu4enije voxdeniju,no ni4emu ne obu4ajet-starij hliw,kak ne stidno,uxas-ljudi ne popadajtesj.Kakoj on voobwe instruktor-odin iz hudwih% sda4i.

M Mister x 16.02.2013

Da priwlosj s nim stolknutsja-ne sootvetstvujet svojej professii-a denjgi ljubit vika4ivatj...

Dannii Disaster 16.02.2013

LOL. Veel viens, kas pats raksta un pats komentee!

Dannii Disaster 16.02.2013

Smīkņa, tieshi taa! Haha. Kas taa par modi uzradusies? Jau vairaakas reizes esmu redzeejusi, ka cilveeki pashi savas suudziibas komentee. Mister X, varbuut paskaidrosi prieksh kam? Man interesanti.

Neuztraucies, visi zin, ka tie instruktori taadi ir; neviens Tavu suudziibu neapshauba, taatad - uzsveert nav nepiecieshams. Sameklee kaadu privaatu instruktoru internetaa (kas nav saistiits ne ar vienu autoskolu); skolu biidiitie tik to dara, ka kraapj un naudu pleesh - tas jau sen visiem zinaams.

M marquest 16.09.2016

повелось мне тоже с ним учиться так вот он ужасный инструктор!!!Без объяснений катал! Люди если хотите потратить время и деньги и через 45 мин слушать какой вы плохой водитель то вам к нему!!!!

M marquest 16.09.2016

и как он еще преподаёт теорию у мотоциклистов а так же он часто на вождении тратит твоё время заехав на площядку к ним что бы поболтать или что-нибудь забрать