Mustangs Autoskola - Dāvanu kartes

Autoskola Mustangs visos interneta portālos tirgo savas dāvanu kartes, itkā pa puscenu ! Neviens uz to krāpnieku skolu neiet- tad sākuši šādu paņēmienu- UZMANIETIES ! Uzlikuši tai dāvanu kartrei itkā cenu- 50 ls, un tirgo pa 30, neiegrābieties, nekur nekas jau nav atrunāts, kas tajā ietilpst, nu ja godīgi- krāpšana augstākā pakāpē, .. bet nu KAUNS tādai skolai !

S Sveta 05.05.2010

Skazhu ot sebja, v konce aprelja zakljuchila dogovor s avtoshkoloj mustangs, pri sebe bila podarochnaja karta na summu 50 Ls (drug podaril), tak vo zashitali teoriju 39 Ls i za pervuju medecinskuju nado doplatitj 13, vmesto 24, tak chto pomoemu vse ochenj ochevidno, chto vhodit v eti 50 Ls!

I ivettta 15.08.2010

Jā, tikai medicīniskā maksā 15 ls, nevis 24 un teorija pa 39 jau tāpat ir ļoti dārgi, tā ka tu esi samaksājusi pēc pilnas programmas, nekāda dāvanu karte tur nedarbojas :D

I Irina 04.09.2010

Par šo afēru šobrīd tiek gatavota sūdzība iesniegšanai VID un prokuratūrā ! Bet klientiem ieteiktu ļoooti uzmanīties !

K Kate 05.09.2010

PILNĪGI PIEKRĪTU !

R rtrtr 04.07.2011

Mīļie cilvēki vai Jūs zināt to, ka Mustangs šīs kartes izsūtīja visiem saviem bijušajiem klientiem? Man ir 4 piemēri, kuri pēdējā gada laiokā šo skolu ir pabeiguši un saņēma šio karti un katrs, kurš šo karti saņēma vainu to pārdeva par puscena vai atdeva pa velti, tie, kas liek šīs kartes netā nav MUSTANGS darbinieki vai vadība. UN starpcitu pa 50ls + 20 ls var apmaksāt 14 braukšanas un un visu teorijas kursu.