www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Braukšana/ instruktori

Mustangs Autoskola - Braukšana/ instruktori

Labdien,

Vai jūs varētu lūdzu dalīties savā pieredzē, pie kura instruktora labāk mācīties braukšanu autoskoā Mustangs- esmu dzirdējusi, ka visi instruktori apmācību ļoti velk garumā, lai vairāk naudiņas nopelnītu vai arī ir bez pieredzes utt.
Paldies!
P.S. Intereses pēc- vai kādam ir izdevies pēc obligātajām 10 braukšanas reizēm nokārtot eksāmenu gan skolā gan CSDD?
P.S.S. Cik citās skolās maksā 1 h (vai 45 mon..) braukšana?

Z Zara 16.01.2009

Polnij bred vse norm instruktora, i obazatelnix vozdenij 14 casov! i zavisit vsjo ot tebja!

L LLLL 16.01.2009

Ja māki labi atsūkāt, tad visur noliksi :D:D:D:D:D

L LLLL 16.01.2009

Nu ja esi stulba, tad ar pirmo, otro, trešo utt. reizi nenoliksi. Jau tavs uzrakstītais teksts rāda, ka esi stulba. Pazvani uz tān autoskolām un visu noskaidro.

L LLLL 16.01.2009

Labāk staigā kājām... pietiek jau zosis uz ceļa... un vel viena būs!!!

J Jānis 21.11.2009

Tikai ne Mustangā! Mustanga instruktori ir krāpnieki!

Jā, man ir izdevies.

Cenu par braukšanu tu vari uzzināt pie instruktora, bet citi prasa vairāk, nekā skolā noteikts, tāpēc tev jāapzvana pašai visi intruktori. :((

: :) nja 02.07.2010

pēc savas pieredzes: nepiekrītiet mācīties tādā autoskolā, kura pati izlemj ar kādu instruktoru braukt ! varēsiet nomuļāt 14 stundas braukšanas un neko neiegūt! Iztērēsiet naudu velti. Tā kā 100% CSDD braukšanas exis notiek ar BMW a/m - meklējiet instruktori.lv instruktoru ar tādu a/m un ar labām atsauksmēm, tur es arī atradu un tikai viņam pateicoties - man ir tiesības!

J Juris 27.10.2011

Mustangs instruktors Aivars Kušķis ir labs instruktors, ja ar citiem problēmas ejat pie Aivara. Iesaku!

S Stripasunpunktini 10.03.2014

Nekad nevienam neieteiktu mācīties pie instruktora Helmuta Zasa (Mustang autoskola, auto numurs FU-8440)! Vienaldzīgāku un nekrietnāku cilvēku droši vien, ka atrast būtu grūti. Mācoties pie viņa braukt, rēķinieties, ka viņš jums neparakstīs grāmatiņu, kamēr nebūs no Jums izspiedis visu naudu un kamēr Jums nebūs radusies vēlme pamest tiesību likšanu un 40 akadēmiskās stundas viņa izpratnē ir tikai sākums labai peļņai. Atnācu pie viņa ar jau nobrauktām 20 1, 5h braukšanām un regulāri braukāju privāti, bet viņš vienmēr uzsvēra, ka svarīgs ir tikai viņa subjektīvais viedoklis un nekādi citi apstākļi neietekmēs viņa paraksta došanu. Komunikācija ar viņu vienmēr bija ļoti nepatīkama – uz sveicienu atbild nelabprāt, sēž treniņbiksēs vienaldzīgs blakus, neko ne stāsta, ne rāda eksāmenam nepieciešamās vienkārši, pārsvarā viņa pakalpojumos ietilpst vienaldzība, nespēja paskaidrot, kas tieši vēl ir tas pie kā jāpiestrādā un līdz pat tādam absurdam, kā jaunu noteikumu izdomāšana, lai pierādītu, ka eksāmenu nolikt Tu noteikti nevarēsi. Pilnīgi regulāri nodarbības tika atceltas, 3 reizes pat iepriekš nebrīdinot – aizbrauc uz Pārdaugavu, zvani viņam un viņa atbilde „Šodien nodarbība nebūs, es tak sūtīju sms”, dīvaini, ka viņš ir vienīgais, no kā sms mistēriski nevarēju saņemt. Arī sarunāt ar viņu nav iespējams neko, piemēram, tagad saraujam un nedēļu no vietas braucam un beigās eju uz eksāmenu – no 4 nodarbībām atcēla 2 un vienu nokavēja 45 minūtes (cik veiksmīgi, ka tieši par šo nodarbību es biju jau samaksājusi iepriekšējā dienā, jo viņam nebija ko izdot). Jauki arī, ka pēc šīs nedēļas atkal nebija iespējams parakstīts grāmatiņu „jo neesam sen braukuši”. Helmuts Zass arī katras nodarbības sākumu 15 minūtes kā minimums stāv ar saviem instruktoru draugaļām netālu no mašīnas, pļāpā un tad kāpj mašīnā ar tekstu – „Nu brauca!!” it kā es šo procesu kaut kā būtu aizkavējusi. Divas reizes viņš ņēma manu grāmatiņu, lai parakstītu un beigās pārdomāja, testa eksāmens, ko liku tikai tāpēc, lai pierādītu, ka eksāmenu varu nolikt, pēc viņa vārdiem neko nenozīmē un svarīgs ir TIKAI viņa subjektīvais viedoklis. Aiztaupiet sev vilšanos un nenormālus naudas izdevumus un nebrauciet pie Helmuta Zasa! Aizgāju prom no Mustanga pie citas autoskolas un cita instruktora un parakstu saņēmu jau pēc trešās braukšanas un ar pirmo reizi noliku tiesības!

I Instruktoru kolektivs 25.09.2014

ANCE SŪNA pers.kods: 081288-xxxxx, Dzīves vieta: Rīga.

Beidz lūdzu izlikties par citu personu un publicēt nepatiesu informāciju portālos (publikāciju datums: 10.03.14.) ar segvārdiem: Diāna Jaunalksne, Diāna122, Stripasunpunktini, u.c.

= =)) 19.02.2015

HM es arī mācījos braukt pie Helmuta Zasa un esmu ļoti apmierināta. tiesa, vajadzēja daudz braukšanas, bet es arī pati jutu, ka vēl neesmu gatava eksmāmenam. gāja visādi, bet attieksme un instruktora spēja paskaidrot, man ļoti patika.

Helmuts Zass

H Helmuts Zass 08.07.2017

Nesen atklaju, ka ir atrodama sūdzība ????. Sūdzība pasakaina...???? žēl autors maskējās aiz segvārda, jo nezinu nevienu kursantu ar šādu drāmas cienīgu un notikumu bagātu sižetu ???? Pat nezinu ko teikt, sūdzība jau veca, bet lasīt interesanti - ir tak cilvēki kuri pat tic visam ko raksta ???? REKLĀMA: http://www.instruktori.lv/lv/user/384/ Kur taisnība, spriediet pašī ☺

H Helmuts Zass 08.07.2017

Šo ? vietā bija smaidiņi, nevis jautājumi :)