www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Afēra vai kas vairāk ?

Mustangs Autoskola - Afēra vai kas vairāk ?

Visi Latvijas iedzīvotāji ir pamanījuši, ka internetu portāli ir agresīvi pārpildīti ar autoskolas Mustangs itkā "Dāvanu karšu" pārdevēju pakalpojumiem... Gribētos vaicāt, cik maksā par tādu karšu izplatīšanu, un gribētos vaicāt - vai tās varētu saukt par Dāvanu kartēm ??? Ja tā, tad autoskola Mustangs šobrīd nodarbojas ar vērā ņemamu LABDARĪBU... bet- vai nu arī tā ir afēra... par ko netiek maksāti nodokļi, kā arī krāpti klienti ??? Ceram, ka šis absurds tiks atrisināts no kārtībsargājošo iestāžu puses ! Ar cieņu, juristkonsulte I.Afanasjeva.

M Martins 05.09.2010

ej dirst, kāda tev tur daļa?

I Inesei 05.09.2010

Tās dāvanu kartes darbojas, ka atlaižu kartes teorijaj -50LVL no kopsummas, domāju, ka šeit nav nekā nelikumīga.

Z Zara 05.09.2010

Kur te ir krapsana, kada sakara nodoklu maksasana te? eu Mudakie Anastasija?

T tānutasir 05.09.2010

Izskatās pēc konkurenta "cepšanās" :D Kā tad-juristiem ir tik daduz laika, lai veltītu sevu laiku šim portālam un nesakārtotību meklēšanā vietējās SIA..., ar kurām viņiem nav nekāda sakara :D

Z Zara 05.09.2010

Походу конкуренты заочковали:D

R Rembo 05.09.2010

Es neticu, ka so pazinojumu ielikusi juriste, neviens normaals jurists neliks, shaadu te pazinojumu, tas ir goda un cienas jautajums un nav eetiski no jurista puses sitaa rakstiit.
Tas visticamaak ir konkurents.
Buutu labaak domaajis, kaa pats izdziivot, nevis teereejis laiku nomelnojot citus.

ā ĀRPRĀTS 05.09.2010

Tās dāvanu kartes tirgo paši instruktori, karti notirgoji vot i darbiņš. Labs mārketings!

K Kate 05.09.2010

Ta tajā Mustangā tie instruktori bez darba sēž ? Bet tas jau tādēļ, ka skola pastāvīgi nodarbojas ar dažādām afērām, vai varbūt paši ir tādi NE VISAI ! A par tiem nodokļiem jau gan sanāk loģiski- naturālā krāpšanās- samaksa par darbu- dāvanu kartes, ha ha ha, tad varbūt veikalos un citās vietās visiem vajadzētu ņemt piemēru, un norēķināties ...nevis ar naudu- bet ar dāvanu kartēm? Nu tas ir gan "MĀRKETINGA TRIKS ... "..

V VP 05.09.2010

Skaidrs ka krāpšana un šī muļķīgā paša Mustanga ataisnošanās ir nožēlojama.

L Lina 06.09.2010

Tās dāvanu kartes autoskola sūta saviem bijušajiem kursantiem, tiem, kuri jau sen pabeidza skolu, un tie laikam tās dāvanu kartes pārdod:D

S Superbabe 06.09.2010

A cik seniem sūta ? Pa pastu ? Un tad man pēc tam jāiet tirgoties ? Cik tā var uzkruķīt, bet ja godīgi ? A par izsūtītāju ņem cilvēkus no malas ? Un pēdējais jaut- kur var pieteikties ?

Z Zara 07.09.2010

Te izskatās, ka starp skolām sīva konkurence un notiek nevajadzīga vārdu apmaiņa sūdzību portālos.

V Vladjik 07.09.2010

Kā tās dāvanas var saņemt, kur var pieteikties ? Vai viņas var apmainīt skolā atpakaļ pret naudu ? Vai līgumu slēdzot par dāvanu pretī saņem arī norēķinu kases čeku ? Vai uzpērkot internetā tirgotās dāvanas tās drīkst arī pārpārdot, vai arī tur minēts ir apdāvinātā vārds ? Kā galu galā atšķirt viltojumus ? Vai dāvinājumos ir iekļauti arī CSDD pakalpojumi, med komisija, utt ?

Z Zara 07.09.2010

apmainīt skolā atpakaļ pret naudu davanu kartes tu esi MUDAKS? :D

A Antimustangs 07.09.2010

Mustanga darbinieki, šķiet vienīgo vārdu, kuru ir iemācījušies pielietot saskarsmē ir - Mudaks ... ha ha ha, vai Mudakie ... Nu ir līmenis !!!

C cits gints 09.09.2010

mustangs ir lielakajs krapnieku kantoris latvija iekritu uz vinu piedavajumiem macities pie viniem ari uz kaut kadam akcjam gadu atpakal gala rezultata tiesibu nava izmesta kaudze naudas un pec vinu visiem ligumiem esmu pats vainigs macibu procesa mainas gan brauksanas maksas gan instruktori gan pati apmaciba ir viena vieniga smadzenu cakaresana autoskolas laba ta piemeram esmu izbraucis 20 reizes un 1 reizi uz 15min esmu braucis figuras kas ir svarigi csdd eksamena nu ar tadu macisanu es vel 5 gadus macisos nerunajot jau par visam parejam niansem saja aferistu kantori, nevienam neiesaku macities mustanga

V Vērotāja.. 20.09.2010

Autoskolas Mustangs "Dāvanu kartes" vakar Ķengaraga māju dzīvokļos pastkastītēs - kaudzēm, pie tam visādas dažādas, ar dažādiem derīguma termiņiem, bet tad palasīju internetā, ka pašas autoskolas sekretātes arī nodarbojas ar savu skolas klientu muļķošanu- iemanoties tās vēl par naudu notirgot, tādējādi iemānot - vissliktākajā Rīgas autoskolā- NU TO TAČU ZINA VISI ! Kauns !

K Keta 10.10.2010

!!!Ak jūs jocīgi cilvēki!Kartes darbojas, un viss kārtībā...tirgo nevis instruktori utt, bet gan tie, kas autoskolu pabeiguši, jo tieši viņiem šīs kartes sūta, lai tie nodotu saviem paziņām.Nu cilvēki ir mantkārīgi, paziņām edod, bet pārdod par lielu naudu, bet tas gan ir nepareizi un šaubos, ka kāds pērk...Man arī šo karti atsūtīja un es radiniecei iedevu..un viņa šobrīd mācās, nemaksā ne par teoriju, ne medicīniskajiem kursiem! :) Lai dabūtu tiesības būs tikai jāpatērē naudiņa braukšanai un csdd! :) Protams mustangam tā akcija smieklīga un lai pieivlinātu, jo pēdējos gados zaudēja daudz klientu dēļ sliktas slavas, bet nav jav tik traki! :)

ā ĀRPRĀTS 10.10.2010

Ja naudiņa būs jātērē par braukšanu, tad kurš maksā algu pasniedzējam un jāmācās uz ielas jo telpas un apkure ar nav jāmaksā. Labs biznes vis par velti tikai samaksā par braukšanu. Droši varat sākt ticēt ziemassvētku vecītim!