B BEZ 15DIVI 26.07.2010

Gan jau skolas eksāmenus arī neesi nolicis un vaino skolu ?? visi analfabēti savākušies un kuļās..
Izgāju pa 2 mēnēšiem!

K kristaps 15.09.2010

Bla ciest nevaru taadus cilveekus, kuri deelj savas nemaakuliibas vaino autoskolu! taadiem idiotiem vispar nahuj vajag tiesibas!? ;)

es arii maaciijos mustangaa, un man nebija nekaadu probleemu 2 meeneshos tiku pie tiesibam, takaa no saakuma padomaajiet un tad runaajiet, nevis no saakuma runaajiet un tad tik domaajiet!!!

A anna 29.10.2010

Mustangs ir profesionāli nauda kāsēji!!! 1.kārt viņi speciāli uztaisa baigās reklāmas, 50Ls jauniņajiem, 2 teorijas pa brivu, 3. jāmaksā... nu vispār beigās tev to bisu naudu izkāsīs, liks tev brukt un brukt(nesūdzos par dažiem instruktoriem tieši), teorijās eksāmens ir tik debīls, speciāli liek tik bezjedzīgus, dzivēs neizmanotjamus jautājumus.. reāli dzive kas tads vienam no milijona var kka gadities, lai zinātu kas jadara pec noteikumiem! vnk besi... esmu tik nenormāli neapmierināta par mustangu, esmu laimīga, ka beidzot esmu tur visu beigusi, un nokartojusi... NEVIENAM NEIESAKU, VIŅI KĀŠ NENORMĀLI NAUDU!!!

J Juris 11.01.2011

Mustangs vot tie visi ir srani pidari!

A Angeluss 21.02.2011

Pats tur strādāju. Kāš kur un cik var.

I Inga 17.03.2011

mācos mustangā, esmu ļoti apmierināta gan ar pasniedzēju, gan braukšanas instruktori. ja grib tas var iemācīties visu, ja nepatīk viens instruktors var nomainīt citu.. nevajag čīkstēt un taisīt sazin kādas antireklāmas!!!
katrā vietā ir savi plusi un mīnusi.

A Aivars 07.05.2011

muļķibas !!!mustags rulleee, vaig macīties ne sačkot un tad viss būss;)

R Raimonds21 26.03.2012

Mustangs ir ok, sevišķi, ja sanāk tikt pie Felsberga. Ja instruktors vēl nav izvēlēts, vērts ieskatīties

P princese12 04.06.2012

Ļoti neapmierināja šīs autoskolas braukšanas instruktori!Patiešām neiesaku iet uz šo skolu, šķiet, ka tikai naudas izspiešana.
Par teoriju runājot, bija jau labs pasniedzējs, bet kad pajautā kādu jautājumu ko īsti nesaprati, atbilde ir tāda, ka nesaproti viņu vēl vairāk.Un pat vairs nav vēlmes jautāt neko. Protams, jauki, kad mācija ar humoru, un bija brīži kad smieklīgi bija, bet tomēr neapmierina, ja vairs nav vēlmes jautāt savas nezināšanas par kaut ko. :(
Atgriežoties pie braukšanas, pirmo instruktoru nomainiju, jo galīgi neko nemācija. Jā, var teikt.viņam nav jāmāca, pašam jāzin teorija un jāmācās braukt. Bet tomēr no instruktora sagaidu sadarbību, izskaidrojot kļūdas, un kaut ko mācot. Bet pie viņa, melna bilde. Sveiki, nobrauc, līdz nākamai reizei.Bez kādiem jautājumiem, skaidrojumiem, nekā.!
Nomainot instruktoru, likās ka ir jau labs.Kā tad, tikai čakarēja uz naudām!!!Visu laiku, nemāki braukt, tur kļūdas, katru reizi tikai 10niekus braucu, un ntos.Bet kļūdas neizskaidro!!!Aizejot pie neitrālas personas, nesakot neko par kļūdām, vienkārši pajautājot lai novērtē kā braucu, teica, ka varu iet uz csdd eksāmenu.Mans instruktors mani vēl mēnesi nelaida!!!Kopā ļoti daudz naudu pie viņa iztērēju!!Tīrākā naudas izkāšana!NEIESAKU!

eduardo 08.01.2013

Tas toč, dzirdēju ka tur normāli apčakarē. Saka ka teorija bezmaksas, bet pēctam vispār tā saskrūvē cenas uz visu pārējo, ka sanāk dargāk nekā citās skolās. Vispirms izlasi šo: http://www.autoskola-presto.com/blogs/bezmaksas_auto_vaditaju_teorijas_kursu_skarba_patiesiba pirms ej mācīties uz kādu no autoskolam

V Veroniqque 08.01.2013

Janis - "Mana bralena sieva aizgaja uz Mustangu... Viniem ir auto un vina labi brauc, taču Mustanga instruktori(vina tos jau 3X nomainija) negrib vinai dot atlauju kartot autoskolas eksamenu, jo vina, redz, ir sieviete un sievieteem ir jaanobrauc vismaz 60-70 STUNDAS!!! Nu ka Jums tas patik ???? Ejiet-ejiet vien uz Mustangu!!!"

- Esmu sieviete, nobraucu 22 braukšanas reizes, nokārtoju CSDD eksāmenu no pirmās reizes. Mācījos Mustangā. Nekas no augstāk minētā nav bijis, nedz dzeroši instruktori, nedz bļaujoši. Nedz naudas slaukšana.

D dron5 06.09.2018

Практически во всех школах идет выкачивание денег.За часы езды даже не выписывают чеки.Мафия.Какой ты инструктор если за отведенное время не можешь научить .CSDD своя мафия .