www.sudzibas.lv Mundus travels slikti organizēts ceļojums

Mundus travels - slikti organizēts ceļojums

Izlaiduma dienā uz Polijas akvaparku Tropikana brauca 9 klases skolnieki. Bērni ir neapmierināti, gids ļoti slikts, ekskursija garlaicīga, bērni badā. Solīto vakariņu vietā kas it kā ir iekļautas cenā, bērni dabūja šašlikus, turklāt kurus pirka pa savu naudu. Solītās 4* viesnīcas vietā, bija kaut kāda lētā viesnīca. Solītās disenes vietā, bērni gāja gulēt, jo nemaz nedzīvoja tajā viesnīcā, kurā bija paredzētS un par kuru bija samaksāts. Bērni tika vadāti pa vietām, kuras viņiem nemaz neinteresē. Šī Mundustravels aģentūra nemaz nedomā, kas 16 gadīgiem bērniem interesē un patīk, attieksme ir tāda, ka tik saņemt savu naudu un kā tur tālāk būs, nevienam neinteresē. NEIESAKU IZMANTOT MUNDUSTRAVELS PAKALPOJUMUS !!! SABOJĀSIET SEV VISU CEĻOJUMU !!!

E Es 29.06.2011

Nekādā gadījumā neiesaistieties nekādos pārbraucienos, ekskursijās, festivālos ar Mundus Travels! Es pagājušo nedēļu atbraucu no Bosnijas! Nu tas bija ellīgs brauciens! Mūsu saucamais gids(tas, kurš strādā tajās universitātēs) sākumā likās normāls, visu stāstīja utt. Bet par nelaimi lietoja alkoholu. Daudzas lietas piemirsa mums pateikt. Mēs braucām uz deju festivālu, kur viss, ko mums vajadzēja zināt pateica mūsu gidam, kurš organizēja braucienu. Tā nu sanāca, ka līdz mums nonāca tikai daļa informācijas, pārējo viņš neuzskatīja par pienākumu mums izklāstīt.
Tāpēc seciniet paši. Tiešām neiesaku. Nebūsiet apmierināti! Nesabojājiet savas brīvdienas un izvēlieties citu tūrisma firmu ar citu tūroperātoru.

M mivis 30.06.2011

piekrītu iepriekš teiktajam, no vairākiem pasākumiem kuri bija pardzēti brīvajos brīžos notika tikai viens un tikai tāpēc ka pieprasījām, ja kaut kas tika pajautāts tad nevienmēr saņēmām atbildes, kuras bija patiesas.

L laura 01.07.2011

Šī tūrisma firma nu dien ir pelnījusi lai viņu nogremdē- jo labi ja brauc pieauguši cilvēki kas skaita līdz, domā- bet ja vecāki palaiž ekskursijās savus bērnus- tomēr ir vieglāk apvārdot.

Ja prasīs 50 ls tad arī iedos- vēl jo vairāk ja pamatoti saka ka pakalpojums maksā tieši šo cenu- jo ne jau vienmēr braucam tur kur viss angliski uzrakstīts.

Nu dien mīļie vecāki - nelaidiet savas atvases braucienos ko organizē Mundus.

Un tas nav tikai tamdēļ ka plāns un realitāte ir pilnīgi dažādi. Bet tieši tamdēļ ka rauš savā kabatā visus iespējamsos bonusus. grupu atlaides ir vienmēr- bet braucot ar Mudnus- starpība starp jūsu samaksāto un patieso ieejas maksu objektā/ pakalpojumu ir sasodīti iespaidīga.

Jā, Mundus Travel ir tēma, par kuru varētu rakstīt gari un plaši.
Domāju, ka jaukā gida vārds ir jāzin visiem. Gatis Blunavs. Nesaprotu, ko viņš var iemācīt studentiem - laikam kā apkrāpt klientus un kā neatlaist grādus 8 dienu garumā.
Neiesaku nevienam kolektīvam ar šo kompāniju kur braukt, jo tā vietā, lai kaut ko mums pilsētā parādītu un pastāstītu, Gata kungs aizbildinājās ar nenormālu aizņemtību. Man gan liekas, ja maksā cilvēkam kā gidam, tad viņam savi pienākumi arī jāpilda. Un viss jaukais, kas tika solīts programmā kaut kā netika parādīts. Un Bosnija ir tā vieta, kur tik bieži nebrauc un kaut kā gribējās no tā visa arī kaut ko redzēt. Bet ja ir tik neizdarīgs grupas vadītājs (gids), ka nevar sakārtot ekskursijas, tad domāju, ka šāds cilvēks nemaz nebij līdzi vajadzīgs, jo šoferi lieliski tika galā paši (aizveda un atveda, kur vajag).

E Es 19.07.2011

Bet kāpēc jūs izvēlaties Mundus, ja firma reģistrēta tikai kā ceļojumu aģents. Tai vispār nav tiesību strādāt kā operatoram un organizēt braucienus.

T ToEs 19.07.2011

Travlenie mudakov! Tā tulkojas šūs firmas nosaukums.

A agita 29.01.2012

Iesaku visiem tūrisma operatoru Mundus Travels. Ar Mundus Travels esam atgriezušies no lieliska ceļojuma uz lielu izstādi Hannoverē. Kopā bijām gandrīz divi simti, četri pilni autobusi, un visi, cik vien runājām, bija par ceļojumu, par darba organizēšanu, brauciena vadīšanu un galu galā par labo cenu ļoti iepriecināti, atsauksmes par Mundus Travels bija ļoti labas. Tā reiz vajag strādāt katram kārtīgam tūrisma uzņēmumam, ko pie mums parasti ar sveci jāuzmeklē. Tagad esam atraduši īsto firmu. Bija laba un bagāta programma – ar visu to, ka ļaudis bija jāsavāc no visiem Latvijas stūriem, labi busi un jautri šoferīši, un firma bija pacentusies sagādāt tik daudz izdalāmo materiālu, kā droši vien piecos agrākajos ceļojumos citi sadeva kopā, vārdnīcas un plāni. Ļoti sakarīgi gidi (un gidītes:), un pats šefs līdzi lietu saskaņošanai. Mums, pārsvarā lauksaimniekiem un tehnikas speciem, kā nu kuram ar laika izjūtu un ar svinēšanu, bet, lai cik kāds kavējās vai ko sadomāja, viss tika sakārtots tā, ka pārējie pat neērtības nejuta. Paldies jaukajām meitenēm no Mundus, un īpaši jau visu lietu speciālistam Gatim (atvaino par familiaritāti:). Un uz tikšanos!

S sandy 12.03.2012

jezinj, kapec vipar ir jaizvelas tada firma, kuras nosaukumu dzirdt pirmo reizi? kaut kada nepazistama katu firmele! laikam kaut ko pa leto piedavaja, un tad naivie cilvecini nem. skatas uz cenu, nevis saturu in firmas reputaciju. tapat ari nav saprotams sudziba minetais, ka bernus vadaa pa vietam, kas viniem neintersee. come on, vai tad pirms brauciena celojuma programma netika saksanota???!!! iespejas, ta ir krapnieku firma, tacu jaatzist, ka tie klienti (saja gadijuma skolenu vecaki) ir pilnigi dunduki!

T tijat 01.07.2012

Lasu un brīnos.7-8 gadus atpakaļ kopā ar skolēniem izmantojām tikai šīs firmas pakalpojumus. Par gidu bija Gatis Blunavs.Zinošs un interesants gids. Skolēni bija sajūsmā, skolotājiem nekādas problēmas. Viss, kas bija ieplānots, tika izdarīts un parādīts. Programmu sastādījām iepriekš. JA atlika laiks, pieķēra klāt vēl kādu objektu. Neticu, ka firma pa šiem gadiem būtu mainījusies uz slikto pusi.

G Gitab 13.08.2012

arī es varu pievienoties tiem, kas izbaudīja nekvalitatīvu pakalpojumu no Mundus travel. Gids drausmīgs, nepārtraukti smirdēja pēc alkohola, informāciju deva minimāli - no rīta kā iekāp autobusa, pat nepastāstā uz kuru objektu sākumā brauks, cik ilgi būs jābrauc utt. Pārtraukumi pusdienām arī nebija paredzēti, vēlu vakarā ap 22 bija jāiet meklēt vai ir iespējams kaut kur paēst viesnīcas tuvumā. Vairāki objekti tika izlaisti. Autobusā nepārtraukti darbojās kondicionieris un uz lūgumu to izslēgt vai vismaz temperatūru paregulēt, atbildes bija noraidošas. Atbraucu mājās pusslima un pārsalusi no Itālijas, kur āra temperatūra bija vairāk kā 30 grādi. Nevienam neiesaku šīs firmas pakalpojumus.

R Rudzīte 30.05.2016

2016.g. 28.maijā no Mundus devāmies ekskursijā Uz Tartu AHHAA centru. Bez jebkādām problēmām internetā noformējām braucienu, ar mums sazinājās, atbildēja uz jautājumiem, atsūtīja apstiprinājumu. Nekādu problēmu!!!
Ceļojuma laikā ar mums bija gide Edīte, burvīga sieviete, apsveica visus jubilārus, izstāstīja par Igauniju, izklaidēja un rūpējās par mums, kā par maziem bērniem. Mīļš paldies, Edīt!
Šoferītis Ojārs īsts profesionālis - braucām tik raiti, ka labāk nevar vālēties!!! Paldies šoferīt. Visa ceļojuma laikā nekādu aizķeršanos.
Patīkamas atmiņas palika par "Mundus". Tā turpiniet! Lai jums visiem veiksme darbā, ceļā un mājās.
Rudzīši