Multikino - Stulba apkalpošana

Izdomāju kopā ar savu brāli aiziet 05.06.2012 uz filmu Promitejs 3D 19:00, atbraucam ar 8 minušu kāvējumu, tik un ta pirmas 10 minutes visi kinoteatri laiž tik reklamu, par vienu minuti nopirku biļetes un par vēl vienu minuti uzkāpam otrā stāvā, mēs būtu paspējuši tieši uz sākumu, bet tur pie durvim mums apstādīnāja apkalpes personāls un piespieda atstāt manu maisu ar divam svaigi spiestam sulu paciņam, tipa iekšā nedrīkstot ienākt ar saviem dzērieniem, pie tam brālis nopirka multikino kasē lielo popkornu, bet svaigi spiestas sulas tur gan nebija, tik kola, fanta un sprite un visa pārēja tā ķīmija, kas man stingri aizliedza Paula Stradiņa Neatliekama Palīdzības Diennests, kad mani tur piegadāja pāris nēdeļu atpakaļ ar Nieru Koliķiem, to es visu izskaidroju personālam, ka pēc ģimenes ārsta noradījuma man ir jādzer vismaz 2 litri šķīdruma dienā, bet ācīm redzot multikino stulbai apkalpei tas viss bija pie kājās!
Multikino stulba apkalpe ieteica man apmeklēt boulinga kafejnicu lai nopirktu svaigi spiestu sulu, bet pa kuru laiku, kino seanse jau bija sākusies. Mēģināju paskaidrot, ka nevaru palikt bez šķidruma, ka iebkura brīdi kinoseanses laikā varētu notikt atkartota lēkme vai saasinājums, tad šīnī gadijumā saukšu Neatliekamu Medicinisko Palīdzību taisnī kinoteatrī, beidzot kāmēr runājām gālīgi nokāvējām filmas sākumu par ap 20 minutem. Gālu gālā tikam iekšā zālē, bet paliku bez šķidruma, stulbais apkalpes personāls apdraudēja manai veselibai.
Diezvai vēl kadreiz apmeklēšu šīto stulbu kinoteatri, labāk braukšu uz KinoCitdele!
Un saviem draugiem un paziniem arī ieteikšu neapmeklēt šo Multikino!

L lilly 10.06.2012

Sūdzība ne par ko! Ja Jums ir veselības problēmas tas nenozime ka Jūs varat nest kinoteatrī savu dzerienu. Personālam Jus esat tads pats klients ka parējie, un visiem ir vienādi noteikumi. Tas ir loģiski ja ar savu nākt nedrīkst. Galu galā varējat nopirkt udens pudeli un paslēpt to somā, kuru personalam nav tiesību parbaudīt, bet ja Jus nesat maisu, tad ir. Vispirms sūdzēties, padomajiet par to, vai tas tiešam ir attaisnota sudzība, vai personāls tikai pildīja savus pienākumus? Jūs uz restorānu arī ietu ar savu sulu? Bet nu tas ir smieklīgi...

* ***MAESTRO*** 11.06.2012

"lilly" vai esi skaidrā vai piedzērusies? Droši vien bija lasījusi diagonāli neviss dzīļī...

Kas tev ir jāpierada izrakstu no Neatliekama Diennesta vai ārsta noradījumu?

Vai kad esi saslimusi, tu nelieto zāles un neseko ārsta noradījumiem, manuprāt tu ne redzi īsto problemas cēloni!

Starp citu es prasīju personālam izņemumu manā gadījumā, bet viņi nepievēra tam uzmanību!

Es pastāvīgi apmeklēju arī citus kinoteatrus, ne vienā no tiem nav bijusi tada situacija!

L lilly 11.06.2012

Es skaidri saprotu ko Jus uzrakstijat :) nav Jums vienīgam veselības problēmas, man viņas arī diemžēl ir, bet es arī zinu to, ka mūsdienās visiem ir vienalga un izņēmumu vienam klientam neviens netaisīs, jo augstāk stāvoši cilvēki to nemāca personālam. Tāpēc arī nav iemesla sūdzēties uz personālu, jo viņi tikai pilda savus pienākumus, bet iniciatīva tadā ziņā var maksāt cilvēkam darba vietu.
Tas ir tas pats ka sūdzēties uz pārdevējam vai viesmīļiem, apkalpojošais personāls tādos jautājumos nav vainīgs, ja priekšniecība nav izskatījusi situācijas par klientiem ar īpašam vajadzībām.
Un pēc Jūsu uzrakstītas man atbildes ar agresīvu noskaņojumu, varu pateikt tikai to, ka Jums arī nervus ir jāarstē :)

H hakersLV 13.06.2012

loti slikta apkalposana

J jukka 15.06.2012

Tiesam? Jums ir kkadas veselibas problemas un ejot kinoteatri, kinoteatrim tas ir jarisina??? Tas "veselibas traucejums" nav psihiskais gadijuma? Un pie tam, ar tik vaju veselibu, ko tik neveseligs ediens ka popkorns? Gribejat apcakaret kinciku un sekonomet kapeicinu ieperkoties prisma, nesanaca, jus piekera personals (malaci, dara sava darbu!), aizveramies un klusejam, nevis rakstam kkadas aplomibas!
P.S. Uzrakstiet ari sudzibu par to vietu kur jus noperkat savu sulu: svaigi spiestas sulas PACINAAS nepardodas! Ja uz pakas ir rakstits 100% sula, tas nenozime, ka ta ir svaigi spiesta.

A alisija 25.10.2012

piekrītu

B Balta_Puma 27.12.2012

Arī Kino Citadele savu ēdienu/dzērienu ienest nedrīkst.
Ja, tomēr vēlaties to darīt, tad, ielieciet somiņā.

Minesota 27.12.2012

Ta vien liekās, ka uz kino visi iet paēst. U tad aiz sevis atstāj netīrību.
Tas pats operā...itkā nekad nav dzērusi šampi, kafiju un ēduši kūkas!

J jack 12.08.2013

viņiem galvenais viņu stulbi noteikumi, nevis attiecība pret klientiem...