www.sudzibas.lv Multikino kinoteātris Milzīgas rindas pie kasēm

Multikino Riga Plaza - Milzīgas rindas pie kasēm

13.12.2016. ap plkst. 20.00 ierados Multikino, lai iegātātos biļeti uz kino. Diemžēl biļetes atsevišķi iegādāties nav iespējams, pēc tām jāstāv vienā rindā ar izsalkušajiem, kas pērk popkornu un kolu. Līdz ar to katram apmeklētājam tiek patērētas vairākas minūtes, un rinda velkas bezgalīgi. Pēc kino darbinieka ieteikuma mēģināju biļeti nopirkt internetā, bet pārslodzes dēļ nedarbojās ne kino WiFi, ne internets. Sapratu, ka reklāmas 15 minūtēs rindu izstāvēt nav iespējams, un devos mājās. Tāds nebiju es vienīgais.
Vai tiešām nevar padomāt arī par tiem, kam tiešām patīk kino, un kas nav mūžīgi izsalkuši?

V

T Tong Po 13.12.2016

Brauc uz centru uz forumu, tur našķi un biļešu tirdzniecība notiek atsevišķi. Multikino rindu jautājums ir bijis vienmēr aktuāls un ar to jārēķinās.
Un biļetes vienmēr var savlaicīgi iegādāties internetā, ja kas. Gan vietas labākas dabūt, gan nestāvēt rindā, ja nevēlies kādu našķi.

K Krishinjsh 14.12.2016

Rindu jautājums vienmēr bijis aktuāls?! Tu vispār kādreiz tur esi bijis? Tas ir pats tukšākais kincītis pilsētā, pats tur tikai tādēļ dodos - zinu, ka būs daudz tukšo vietu un nebūs jāstāv garās rindās! Es vairāk brīnos par sūdzības autoru, viņam tiešām nepaveicās, dīvaini, ka bija garās rindas, jo parasti tur reāls tukšums pat pirmizrādēs pāris cilvēki un viss..

T Tong Po 14.12.2016

Krišiņ, es uz to kino braucu samērā bieži, jo tur ērti auto noparkot. Varbūt darba dienās pa dienu rindu tur nav, nezinu. Darbadienu vakaros, un nemaz nerunājot par nedēļas nogalēm, vai dienām, kad tur darbojas Maxima vai TELE2 atlaides - rindas ir diezgan ievērojamas.