www.sudzibas.lv Multikino kinoteātris Attieksme, filmas pārtrūkumi

Multikino - Attieksme, filmas pārtrūkumi

* kasieres kasēs mainās kā grib - vienu brīdi strādā, piem., 3. un 5. kase... pēc 10 minūtēm, vnk paziņo, ka kase nestrādās un kasiere pāriet pie citas kases - tagad strādā jau 2. un 6. kase
* ļoti nelaipns apkalpojušais personāls - kasieres visu dara ar steigu, bez lainpnības, ļoti bieži kļūdās aprēķinos un manā pieteiktajā filmā, aizmirst ko pajautāt... biļešu pārbaudītāji ar skarbumu un nosodošu skatienu īgni norūc uz klientiem.
* filma ik pa 10-15min raustās, it kā pazustu un parādītos elektrība
* tiklīdz parādās filmas beigu kadri, tā uzreiz auditorijā tiek iedegtas visas gaismas - cūcības vnk

J jack 12.08.2013

pilnīgi piekrītu šim komentāram, personāls nekompetents, nelaipns, īpaši tie bilešu parbaudītāji, rūc savu iezubrīto tekstu ar nelabvelīgu skatienu, labāk vairāk samaksāt par labu un kvalitātīvu apkalpošanu un aiziet kinocitadele, kur tevi apkalpos smaidoši un laipni darbinieki!