www.sudzibas.lv MTTC Обман

MTTC - Обман

Какое то время назад, дети напихали в гнездо для зарядки (у планшета) пластилин. Повезла в MTTC на вокзале. Рассказала проблему, сказала что в диагностике не нуждаюсь, а нужна замена гнезда, так как планшет перестал заряжаться. На месте сказали что будет стоить 35 евро, а если цена изменится - то мне сообщат. Проходит 2 дня, мне смс что цена изменилась. Я им звоню и мне сообщают что теперь сумма не 35 евро, а 105. Естественно я отказываюсь. Прихожу за ним и мне выставляют счет в 8 евро за диагностику ( ту которую я не просила, так как проблема и так была ясна). Вообщем пришлось заплатить им 8 евро ни за что. А на мой вопрос почему так дорого, с 35 до 105 евро выросло? Мне сказали что там все сгорело, и нужно менять плату или что то типа того.
Спустя какое то время, муж решил отнести планшет в другой, менее известный сервис. И что в итоге мы имеем? Рабочий планшет за 2 дня и 25 евро.
Это называется народ хочет денег, но работать при этом не хотят. Легче ведь развезти людей на бабки, чем честно работать.
MTTC фуй, надеюсь те кто прочитал, задумаются, стоить ли обращаться в эту компанию

T Tong Po 21.07.2016

Kas ir tas tavs "другой, менее известный сервис" ? Neskopojies, pastāsti, visi iesim uz to super labo servisu!
Bet vispār, mani visvairāk fascinē tas tupisms, nevaru to savādāk nosaukt - " диагностику ( ту которую я не просила, так как проблема и так была ясна)". Ja tev viss bija skaidrs, tad vajadzēja servisam pateikt - pofig uz visu, vienkārši nomainiet konkrēti šo te detaļu (parādi ar pirkstu kuru, tu tak visu pati zini) un viss. Un atcerēties, ka serviss tev nedos nekādu garantiju, ka tas palīdzēs!
Man liekas ka ir idiotisma pazīme nesaprast, ka diagnostika, ir neatņemama procesa sastāvdaļa jebkuras elektriskas vai mehāniskas vai elektromehāniskas iekārtas remontā. Bez tās nav iespējams noteikt, kas konkrēti ir pie vainas. Ja tu esi pati spējīga veikt diagnostiku - pateikt servisam kuru konkrētu daļu tev vajagg - OK. tad tā arī saki - lūdzu nomainiet man to vienu konlrēto daļu, jo diagnostiku esmu veikusi pati. Ja tu to nevari, tad servisa meistaram jebkurā gadījumā būs jāveic tā diagnostika. UN ir tikai loģiski, ka par darbu, par laiku, ko patērējam, mēs VISI prasām naudu.

Latviešu tautas 24.07.2016

А прилично на жалобу по-русски отвечать на латышском: в Германии Вы бы за это получили большой "фуй", потому что там принято обслуживать на языке клиента. Даже в кассах железной дороги и автовокзалов. Сам в этом мог убедиться!

Latviešu tautas 24.07.2016

Уже ремонтники начали радеть за умирающий язык. Не от этого ли Латвия в большой?

T Tong Po 24.07.2016

Vladlat, mani kaut kā maz satrauc, kādā valodā šeit kāds ieraksta sūdzības, komentārus vai piezīmes. Es savus komentārus rakstu tā, kā vēlos. Vēlos rakstīt latviski - rakstu latviski. Man ar to nav problēmas. Ja tev ir - tad tās ir tavas problēmas, un ej ka tu tiec ar tām galā pats.
Un mani maz satrauc tas, ko savās zemēs dara vācieši, turki vai krievi vai spāņi. Tevi satrauc Vācija - karogs rokās un aidā uz Vāciju.

Latviešu tautas 28.07.2016

Во-во, не от этого ли из Латвии и бегут в ту же Германию? Потому что Латвия уже задыхается от ксенофобов и в большой заднице!

T Tong Po 28.07.2016

Par tiem ksenofobiem tu noteikti domāji sevi! Palasot tavus komentārus, tevī ir tik daudz tās žults, neiecietības un naida, ka vien ar tevi jau pietiek tādai mazai Valstij kā mūsējā, kur nu ja vēl tev ir domubiedri.

Latviešu tautas 28.07.2016

А чем они вызваны знаешь? ВАШИМ ПОГАНЫМ ЛАТЫШСКИМ МЕНТАЛИТЕТОМ - МЕНТАЛИТЕТОМ ВОРОВ, ЛЖЕЦОВ И ЛИЦЕМЕРОВ!

T Tong Po 29.07.2016

Ar šādu argumentāciju tu protams vari atrast domubiedrus, kas līdzīgi kā tu par latviešiem, līdzīgi domā par krieviem. Paldies DIevam, ka tādi kā tu ir mazākumā!
Un starp citu, to Tevis piesaukto zagšanu cilvēki lieliski iemācījās ilgajos PSRS gados. Ne tikai Latvijā, bet visā padomijas teritorijā dzīvojošie. Tāda nu ir tā vēsture, un jādara lietas, lai paliek labāk. Ja necentesīes mainīt sevi, pasule labāka nepaliks.
Vladlat, skaties, ka ar savu žulti kādā brīdī "neaizrijies". Zini, karma. Viss negatīvais atnāks atpakaļ!

Latviešu tautas 28.07.2016

Да вы ещё независимо от пола страшные сплетники! Чтобы о чём то оповестить посёлок или маленький городок, достаточно что то рассказать латыш под клятвой страшного секрета!

Latviešu tautas 29.07.2016

=============
Nu ko tu melo? Dodu padomu: lūdzu sameklē Rīgas kinostudijas filmus "Ceplis" un "Agra rusa" - tajos filmos ļoti labi atspoguloti tatviešu mentalitātes un Latvijas republikas pamatprincipi! Zogts sakā latvijas laikos!

T Tong Po 29.07.2016

Vladlat, tu to nopietni? Daiļliteratūru uzskati kā pamatojumu? Pie kam, tādu, kur runa neiet par zagšanu. Varbūt tad pārmaiņas pēc palasi krievu klasiku, palasi Gogoļa "Mirušās dvēseles" vai "Revidents"? Ā, piedod, vēl jau ir taču Ilfa un Petrova "12 krēsli" un "Zelta teļš". Vai šeit arī atspoguļoja krievu patiesā mentalitāte?

Lielie "mahinatori" ir bijuši visos laikos. Tie kas varēja izmantot informāciju savā labā un taisīja no lielas naudas vēl lielāku. Tādi ir arī tagad. Nez ko Tu domā par tādiem tīti "latviskiem" uzvārdiem kā Antonovs vai Kargins? Un tad, kad šodien ziņās lasīsi informāciju par GanBei lietu - paskaties cik tur atrodami slaviskas izcelsmes vārdi un uzvārdi. Vai tad tas kaut ko iecina par kādas tautas mentalitāti? Manuprāt tā informācija vairāk liecina par laikmeta īpatnībām.
Un par PSRS laikiem runājot. Es nezinu cik tev ir gadi. Ja tu tos nepiedzīvoji, varbūt tomēr pamēģini šo jautājumu apspriest ar tiem, kas tos laikus piedzīvoja. Es tos laikus ļoti labi zinu un atceros.

Latviešu tautas 31.07.2016

A to Jūs pameģiniet izstastīt Saliniekam, Dzintarsam, Paradniekam, Grinblatam (tiešam istais latviešu uzvārds!) vai kadam citam no VL!-TB/LNNK! Man ar kolektiviem problēmus nebija jo runāju latviski bez kaut kāda akcenta. Un ne tikai runāju, bet arī domāju latviskī tājā paša laikā! Ar vienu mēs līdz šim brīdim draugos. Viens draugs man 100% latviets (ļoti tūvs), otr - "gibrids" - tēvs viņam igaunis, māte - latviete!

T Tong Po 01.08.2016

Kāpēc, lai es tevis minētajiem kungiem ko teiktu vai jautātu? Es viņus nepazīstu un viņu gaitām līdzi neskoju. Tiesi tāpat kā mani maz interesē Ždanokas, Girsa, Osipova vai Lindermana idejas un tas, ko viņi dara. Es neredzu viņu darbos neko, kas Latvijai un tās iedzīvotājiem rezultētos ar kaut ko pozitīvu. Bez tam, viņi šajā diskusijā nepiedalās.
Man vienu brīdi palika interesanti, vai tavs tuvais draugs zina, ko tu par viņu domā - par viņa mentalitāti? Jeb tas ir izņēmuma gadījums, kad tikai viens no visas tautas ir izrādījies normāls? Jeb varbūt viņš tev vienkārši piebalso visās tavās negācijās pret valsti un tās iedzīvotājiem, un tad jums abiem saskan?

Latviešu tautas 29.07.2016

Моё мнение о латышском менталитете из личного опыта работы в нескольких чисто латышских коллективах, в том числе и латтелекомовского...

T Tong Po 30.07.2016

Katra indivīda patika vai nepatika pret kolektīvu, manuprāt, ir atkarīga arī no paša indivīda personības un elementārām socializācijas prasmēm. Ja tev nav veicies tikt pieņemtam kolektīvā, tad ne vienmēr tā ir kolektīva vaina. Iespējams tev pašam vajadzētu pamācīties būt iecietīgākam un varbūt ar laiku tev izdosies tikt vaļā no taviem ksenofobiskajiem vai pat nacionālistiskajiem uzskatiem. Esmu pārliecināts, ka tie cilvēkam tikai traucē dzīvot, un tiem nav nekāda attaisnojuma vai veiksmīgas nākotnes.
Ja tev dzīvē neveicas, tad iespējams tāpēc, ka tu pats tam esi par iemeslu.
Lai tev izdodas Vladlat. Tikai zini, ka tavai, ne ar ko nepamatotajai nepatikai pret konkrētu tautību nav nekāda pozitīva galarezultāta. Kaut kāda muļķiga sevis attaisnošana, mierināšana un demagoģija. Un vainas par savām neveiksmēm novelšana uz citiem, bezpersoniskiem citiem. Visiem ir neveiksmes. Ar tām cīņa jāsāk strādājot ar sevi.
Jā, un tevis nemīlētai Valstij būs gaiša un panākumiem pārpilna nākotne tikai tad, kad pārstās cilvēki izplatīt naidu.

Latviešu tautas 02.08.2016

Ždanokas, Girsa, Osipova vai Linderma

==================

А зачем ты упоминаешь этих персонажей? Они даже не русские: они - ЕВРЕИ!

Latviešu tautas 02.08.2016

А что по твоему делает Зилайс и прочая компания в Европарламенте? Отстаивает интересы США? Хоть один Годманис заботиться от собственном кармане: украл оборудование в Латвии, вывез в Данию, смонтировал и открыл сахарные заводики. А Жданок очень многое сделала для русских, а особенно неграждан Латвии - именно благодаря ей мы хоть в шенген и Россию можем ездить без визы. Хоть мой брат в Германию смог выехать на заработки....

Latviešu tautas 26.08.2016

А может ты сам туда "свалишь"?