www.sudzibas.lv MTTC Remonta laiks

MTTC - Remonta laiks

Labdien! Kad nododiet mobilo telefonu MTTC remontā jārēķinās ar 2 mēnešu garu laiku. Ļoti lēna un nelaipna apkalpošana, notiek klienta maldināšana, sola 2 nedēļu laikā , bet reāli vairāk kā 2 mēnešus veic remontu.

D

K kreditorsPG 16.12.2014

Zinu šo servisu. Nav ne vainas. Ja radās aizķeršanās, tad ne bez iemesla. Un vispār drīz nāksies rēķināties ar ilgiem remontiem kā ar normu, jo nav kas remontē, jo jaunieši nevēlas mācīties, grūti. Tie kas atnāk strādāt, kā i visi prasa lielas algas, kaut pieredzes maz. Tajā pašā laikā, klienti maksāt negrib, cenas jau tik zemas, ka zemāk vairs nevar. Nu tad ir jārēķinās, ka pa lētu naudu visu ātri un super kvalitatīvi gribēt var, dabūt nez vai!

Likumsargs 16.12.2014

Vēl jāņem vērā, ka šai firmai Rīgā un Latvijā ir tikai pieņemšanas punkti, bet pati remontdarbnīca atrodas Lietuvā, Kauņā!

C Chiep_ 20.12.2014

Pilnīgi nepiekrītu. Telefonam bija saplīsis ekrāns tā ka skārienjūtīgais ekrāns nedarbojās. Salaboja 3 dienu laikā!!!