Mriepas.lv - Krāpšana

Par elementāru darbu kurš neprasa vairāk par 20 minūtēm, tiek prasīts 70 EUR par darbu, protams, izliekoties, ka šis darbs ir daudz laikietilpīgāks un ar nodomu velkot laiku, turklāt reāli nievājoša attieksme pret klientu. Tāpat arī šeit netiek maksāti nodokļi.

Smieklīgi, ka uzņēmums tik daudz naudas investē mārketingā, bet nekompetentu, krāpniecisku darbinieku dēļ šie centieni tiek zaudēti, jo es pavisam noteikti, kad man kāds prasīs vai zinu kur salabot auto, teikšu, ka vienu vietu zinu tiešām kur to NEKAD NEDARĪT - MRIEPAS.LV

E

V Vecmilgravis Osis. 06.07.2016

NETICU. Parādi čeku. Esu mainījis, viss ir bijis tā kā runāts.

T Tong Po 08.07.2016

Ver vaļā savu kantori un dari darbu pa lēto! Kas tu nahren esi, lai spriedelētu cik adekvāta vai neadekvāta ir cena, ko kompānija pras par savu pakalpojumu? Esi kādreiz pats izdarījs ko vairāk kā atvēris mammas nopirktu čipsu paku lai izrītu?

V Vovan4 29.09.2016

Отдали машину подготовить к Тех осмотру. В итоге масло поменяли а там течет оно-показали им что течет-так они говорят поставтье поддон и так ездить надо. Фары регулировать тоде не умеют. Эл.Люк глючит-и его типа сделали-на самом деле ничего не сделали как глючил так и есть. К тому же!!!даже счет не выписывают все на туалетной бумаге пишут. Вот вам и салон!!хотите выкинут попусту деньги-езэайте на ремонт туда. Руки бы им отбить всем. а хозяин салон ничего год от года не меняет