www.sudzibas.lv Mona Beauty Netiek pārbaudīts uz sevis cik karsts aparāts pirms likšanas pie sejas

Mona Beauty - Netiek pārbaudīts uz sevis cik karsts aparāts pirms likšanas pie sejas

Iegādājos caur dāvanu salu divus kuponus sev un māsai uz foto atjaunošanu sejas. Abas pirmo reizi ko tādu mēģinājām.
1. Nestāstīja uz vietas kā tas notiek ko gaidīt vienkārši aicināja uz kabinetu.
2. Procedūras ilgums rakstīts 30 min reāli 15 min ko veltīja par tādu summu.

Pirmā gāja māsa tad es, apkalpošana likās nekvalitatīva nekādu profesionālo līmeni neredzēju, lai gan salonus esmu vairākus apmeklējusi. Likās, ka mājas apstākļos kaut ko dara.

Rezultātā māsa atnāca ar sarkanu seju un uzreiz neko pamanīt nevarēja.
Tad gāju es un procedūras laikā nācās pateikt, ka ir par karstu instruments, bet es jau nezinu kā kl tas ir normāli vai ne un kādas būs sekas info par to man nebija. Karstumu nedaudz samazināja, kas uz beigām palika tāds pats. Teica, ka varbūt bik sausā āda būs. Nu ok atnācu atpakaļ pēc 15 min nesaprašanā, kas tas nupat bija par ko esmu samaksājusi. Māsai pamanījām apdegumu uz deguna un zoda. Un ko darbiniece atbildēja uzklājiet bepantenu nekad kas tāds nav noticis iepriekš. Nopietni?

Jūs standartā par šo prasāt 100 eur un tagad akcijas laikā 27 eur?
Man nekādas redzamas izmaiņas nebija bet māsai. Psc

meitenes padomājat kārtīgi pirms ejat uz tādu salonu attieksme pret cilvēka seju - sievietes skaistumu ir...