www.sudzibas.lv Mon Platin Pazemojoša izspiešana

Mon Platin - Pazemojoša izspiešana

Gribēju arī padalīties pieredzē. Arī man pienāca zvani no šīs firmas, esot kāds mani ieteicis. Vairākas reizes atteicos,līdz beidzot piekritu, nu ja jau pa velti, tad jau. Aizejot uz šo iestādi un redzot šo rosību, kur jauni cilvēki baltos halātiņos "īpaši" laipni uzrunāja katru no šīm sievietēm, kuras jau sēdēja un gaidīja uz šīm procedūrām. Protams, nācās mums uzrādīt personas apstiprinošu dokumentu, kurš tika pārrakstīts. Kad pienāca pie manis, laipna sieviete, aicinot uz atsevišķu kabinetu. Un tur sāka man "iepotēt", cik ideāla ir šī produkcija. Labākais jau tas, ka sākumā tika likta šī kosmētkia tikai vienai sejas pusei, tad pie spoguļa jāsalīdzina kādas ir atšķirības, kuras diemēž neredzēju! Un tad, nemaz neķeroties, lai veiktu šo procedūru otrai sejas pusei, šī kundzīte lika man apsēsties, liekot atbildēt uz dažādiem jautājumiem, vai vēlētos šo produkciju utt. Tad sākās interesantākais - viņa uzreiz sāka minēt cenas, kopā viss izmaksājot 1400 Eu. Man no maija mēneša jāsākot tikai maksāt pa 100 Eu. Kad apjuku, ka mani mulsina šī pieprasīšana uzreiz parakstīt līgumu, strauji mainījās šīs kundzītes attieksme. Burtiski viņa sāka psiholoģiski mani pazemot - kāpēc man esot jāprasa vīram nauda. Vai tad man pašai neesot sava nauda kontā. Es esot bezatbildīga. Īsta pesimistiska latviete.... kāpēc jādomā pr bērniem, galvenais tak pašai jābūt skaistai utt.
Tik negribīgi un pavirši viņa veica to procedūru sejas otrai pusei. Izjutu tādu vēsumu, ka neesmu šai sievietei nesis ienākumus, parakstot šo dumjo līgumu. Jutos pazemota un aizvainota ejot prom. Viss personāls uz mani skatījās kā es tā varēju....

Gribēju teikt, ka es tad izturēju šo psiholoģisko teroru, bet ir sievietes, kuras to neiztur un piekrīt parakstīt šo dumjo līgumu par šo kosmētiku, par kuru jāmaksā gandŗz gads kredīts!
Es no sirds ieteiktu, neejiet un nereaģējiet uz šiem aicinājumiem. Tas ir tikai viņu bizness, pievilinot un "piečakarējot" mūs!

M MonPlatin 17.03.2014

>>Mārele, jūs to visu ļoti personīgi uztverāt. Protams, tiem, kas ikdienā strādā skaistuma industrijā un zin, cik šī kosmētika tiešām ir vērta, šķiet savādi, ka cilvēki atstāj sevi novārtā un atsakās no visiem iespējamiem labumiem, kurus varētu viņiem sniegt šis piedāvājums. Bet speciālistes pienākums ir klientam parādīt kosmētiku darbībā un arī izstāstīt visu par to, kā arī piedāvāt to nopirkt. Bet lēmums tomēr paliek jūsu ziņā. Līgums ir investīcijas sevī, savā skaistumā un jaunībā. Daudzi vēlas tajā investēt. Ja cilvēks vēlas un arī ir finansiāli spējīgs to darīt, kāpēc gan nē.

M MonPlatin 17.03.2014

Izstāstīt par kosmētiku un parādīt to darbībā ir salona speciālistes pienākums. Daudzi vēlas investēt savā skaistumā un jaunībā, kāpēc jāliedz cilvēkiem to, ko viņi vēlas. Līgums tiek piedāvāts, lai izmaksas nebūtu tik iespaidīgas klientam un varētu tikt sadalītas pa daļām. Daudzi maksā visu summu uzreiz. Premium klases kosmētikas izmaksas, protams, būs lielākas kā par centiem pirktajai kosmētikai, bet arī efekts ir no tās ir reāls, nevis tikai solīts

S SwCherry 18.03.2014

"Protams, tiem, kas ikdienā strādā skaistuma industrijā un zin, cik šī kosmētika tiešām ir vērta, šķiet savādi, ka cilvēki atstāj sevi novārtā un atsakās no visiem iespējamiem labumiem, kurus varētu viņiem sniegt šis piedāvājums."

MonPlatin, kā jums vispār nav kauna?! Ja cilvēks no jums nepērk kaut kādus s***us par vienkārši NENORMĀLU summu, tad skaitās, ka viņš par sevi nerūpējas?
Tieši tā - tie, kas tur strādā, zina cik tā kosmētika ir vērta, konkrēti - ebay.com - aptuveni 100 $!

O Oriental 21.03.2014

Skaistumkopšanas salonā piem. Kolonna kosmetaloga apmeklējums maksā ap 40 EUR. Par 1200 EUR var apmeklēt kosmetalogu 30 reizes gadā t.i. reizi divās nedēļās un baudīt pasaulē atzītu sejas kosmētiku kā Estée Lauder, Guinot, Galland, Ella Baché u.t.t. Turklāt pasaulē atzītāko zīmolu krēmi maksā ap 100 Eiro par burciņu, kura pietiek vismaz pus gadam.

K KJanis 24.03.2014

Iespējams, ka tā kosmētika nav nenieka vērta! Jeb ir tikpat vērta, kā jebkura cita, izvēlēta atbilstoši ādas tipam un sievietes vēlmēm un vajadzībai! Un arī rocībai! Iespējams, ka tas ir tikai veids, kā "apstrādāt" sieviešu smadzenes, iestāstīt, ka viņām ir vajadzīga tā uber dārgā kosmētika! Noslēdozt līgumu likt viņām maksāt! Un neviens PTACs tur neko nepiespiedīs atcelt! Līgums ta tiek noslēgts izskaidrojot visu!
Sviests tas viss!
Līdzigi te tirgoja sueprputekļu sūcējus! Riktīgi "skaloja" smadzenes, Tos mega dārgos "daiktus" pirka pat tie, kam tos nevajag, un tie, kas nevar atļauties. Kredītu ņēma, bet pirka! Labi, ka tos vismaz varēja likumīgi atgriezt tirgotājam un saņemt atapakaļ naudu. Ar kosmētiku gan nesanāks!
Un tas, ka cena ir adekvāta kvalitātei - ir pilnīgas pupu mizas! Tā ir cena, ar kuru tiek apmaksātas telpas, mārketings, algas daudzajiem konsutlaiem, tad zvanu centrs, noteikti, plus vēl izejvielas un peļņa - kur nu bez tās.
Jāatceras, ka ir zināms procents cilvēku, kuri nepadodas smadzeņu skalošanai, un viņi aiziet neko nenopirkuši. Laiks un līdzekļi, kas uz to klientu iztērēti, kādam taču ir jāapmaksā, vai ne... :)

M MonPlatin 27.03.2014

Mon Platin kosmētika arī attiecas pie pasaules atzīto zīmolu grupas.
>>KJanis - pēc jūsu loģikas spiežot jebkurš komersants cilvēkiem smadzenes skalo. Bet preces piedāvāšana nav vienlīdzīga ar kādu mītisko hipnozi vai ko līdzīgu. Mūsu mērķis, pirmkārt, ir, lai klients saprot, kas tieši tiek piedāvāts un kāpēc. Katram ir jāsniedz informācija, ar kuras palīdzību jau var spriest vai prece ir nepieciešama, vai tā derēs konkrētam cilvēkam, vai to var atļauties utt.
Mon Platin labprāt pārdotu šo brīnumaino kosmētiku lētāk, ja kosmētikas pašizmaksas to atļautu, te pat nav runa par kādu loģistiku, bet vienīgi par preci pašu. Kaut gan Mon Platin regulāri piešķir īpašos piedāvājumus un atlaides komplektiem. Pie tam pie komplekta nāk arī daudzas VIP klientu ekstras (specālistu konsultācijas regulāri, papildprocedūras, semināri u.c).

N neKārtībnieks 27.03.2014

Skatos cirpēji pa atnākuši taisnoties.. Kas vainīgs, tas bailīgs

M MonPlatin 28.03.2014

Katram ir tiesības izteikt savu viedokli. Te tomēr diskusija notiek, nevis vienpusīga neslavas celšana

A amy 11.04.2014

Normāli uzņēmēji netērē laiku, lai rakstītu atrunas uz publicētiem komentāriem un sūdzībām, bet nodarbojas ar uzņēmuma attīstību, klientu apkalpošanas standartu celšanu un uzlabošanu!!!
Strādājiet tā, lai nav iemesla rakstīt negatīvas atsauksmes!!!
Taisnojas parasti tikai tie, kas tiešām vainīgi...-)))

Kas vainīgs-Tas bailīgs!!!-))))))

A amy 11.04.2014

Jūs nesaprotat -MP ir nākuši mūs glābt!!! Mēs esam iestigušas lētas kosmētikas, briesmīgas sejas ādas un slimu matu purvā-)))))

Par nieka 1400 eur mēs beidzot varam kļūt skaistas un pievilcīgas!!!

Tas nekas, ka veselu gadu nāksies dzīvot pusbadā, bet toties mēs būsim tik "ekskluzīvas" kosmētikas lietotājas!!! -))))

Skaistums prasa upurus...-)))))

P.S. Pat ezim jāsmejas!!!-)))))

M MonPlatin 16.04.2014

Mēs protam novērtēt labu humoru, kas bija pēdējā komentārā. Bet, ja runājam nopietni, tad labs uzņēmējs seko līdzi visam, kas saistīts ar uzņēmuma darbības jomu, arī atsauksmēm par pašu uzņēmumu.
Citā komentārā lietotājs amyjuska minēja, ka pati atteicās no apmeklēt Mon Platin, tāpēc jāprasa, uz kā tad ir pamatots jūsu viedoklis par Mon Platin? Ja jūs neesat mēģinājusi novērtēt to klātienē, tad kā savādāk? Vai jūs būtu ar mieru, ja jūs novērtētu nevis kā cilvēku, bet tikai kā kādu Facebook kontu?

A amy 22.04.2014

Viedoklis ir pamatots uz atsauksmēm, sūdzībām, reportāžām TV, kas ir ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs!

A amy 22.04.2014

Vērtējiet mani kā gribat...!!! man jau vienalga...es jau neesmu MP!!!-))))

R rrriiitttaaa 22.04.2014

atradu veikalu Riga kur to kosmetiku matiem ar nopirkt leeeeeeeeeti :)))))))))))))))
Ka nav kauna likt uzcenojumu 900% un stastit cilvekiem ja tie nevar atlauties ka tie nerupejas par sevi!!!
Es tur pateicu ka es labak bernunamam tadu summu ziedotu nevis 5 sampunus nopirktu.
Meitenes var nopirkt to kosmetiku ja ir velme, tikai cita vieta un bez 900% uzcenojuma un vel neviens tur neapvainos!!!

R rrriiitttaaa 22.04.2014

viss ko uzrakstija Marele ir taisniba 100%, varu ari parakstities zem katra varda! Jo pati biju un viss loooti precizi aprakstits!

M MonPlatin 22.04.2014

Ja bijāt akadēmijā, tad jums vajadzēja pamanīt arī vēl vienu lietu - efektu pēc procedūrām. Mēs šo kosmētiku par tādu cenu nepiedāvātu, ja tā nebūtu nekam derīga. Kā arī viss tas, kas nāk klāt. Nemaz nerunājot par jūsu iekšējām izmaiņām, kad redzēsiet efektu un jutīsities jauna un skaista

K kreditorsPG 22.04.2014

MonPlatin, par kādu kam vai nekam derīgumu tu runā? Tev komentāros raksta, ka tā kosmētika ko jūs tirgojat, brīvā tirgū ir pieejama bez jūsu 900% uzcenojuma. Es pieņemu, ka komentētāja zina pa cik jūs "spekulējat" un pa cik ir pieejama brīvā pārdošanā!

M MonPlatin 22.04.2014

Mīļie cilvēki, jums kā patērētājiem ir visas tiesības prasīt informāciju par preci. Vai tad nebūtu loģiski arī tam discounter veikalam to uzprasīt? Jo pēc viņu vārdiem sanāk, ka ikri ir visai lēta izejviela. Vai jūs tam ticat?

K kreditorsPG 22.04.2014

cik kilogrami ikru tajās bundžās ir iekšā pa to lielo piķi? :D Smieklīgi!