Mon Platin - Kosmētika

Nevienai neiesaku iet uz šo pasākumu, kurš saucas procedūras izbaudīšana ar Mon Platin kosmētiku! Neprofesionālas, neinteliģentas, rupjas skuķes, kuras dēvē sevi par kosmētiķēm sabojās Jums dienu.... Tur no solītās procedūras izbaudīšanas ne vēsts... Nemitīgi apvainojumi un klaja rupjība, ja jūt ka nepirksiet! Kamēr vēl cenšas apvārdot tikmēr pusi sejas zieķē gandrīz stundu... pēc tam otru pusi tikai 5 minūtes! Man pateica, ka neesmu viņu kosmētikas bundžiņas vērta, tādēļ man nepiedāvās īpašu piedāvājumu! Kaut kas nedzirdēts! Cilvēks nav kaut kāda štrunta vērts!

J ja? 29.10.2013

daudzi sūdzas par rupjībām un nekaunības izrādīšanu klientiem. Tāda ir viņu taktika. Prastas tirgus vecenes, kurām izglītība ir divas klases, trīs koridori un deju kursi.

Nandia 30.10.2013

Anketas un lapeles ir it kā vajadzīgas jūsu iekšējam darbam, bet jūs tak sliktas atsauksmes nekur paši par sevi nepublicēsiet... šeit tiek brīdināti citi, kas var uzķerties uz jūsu āķiem.
Jūs te bakstat tos komentus, ka klienti tiiik ļoti svarīgi, tad rodas jautājums, kāpēc nevar atrast info netā kādas asociācijas vai med.iestādes atbalsta jūsu produkciju? Tā teikt, kur ir informācija, ka jums ir oficiālas med.licenzes uz šiem produktiem?!?

Nandia 31.10.2013

Ok, jūs sakat, ka ir, bet kur?!?! Normālām kompānijām šādus dokumentus ieskenētā veidā var redzēt netā viņu pašu i-vietnē. Norādiet konkrēti KUR klients var apskatīt licenses un atļaujas un ieteikumus no kādām asociācijām utt.!! Kur uz produkcijas ir šīs emblēmiņas?! Kur var redzēt dokumentus jūsu produkcijas saitos?!?!?!

Nandia 08.11.2013

Vēloties iegādāties jūsu produkciju, klients apmeklē jūsu saitu, attiecīgi arī jautājums - KUR JŪSU SAITĀ IR ŠIS NORĀDES, KA PRODUKCIJA IR AR VISĀM ATĻAUJĀM ?!?!?!
Nevajag sūtīt kaut kur kaut ko rakstīt un meklēt citās instancēs, ja jau viss jums tur kārtībā, tad ko tik spītīgi pasūtat šo jautājumu trīs mājas tālāk?!?
Vai arī jums nav viss tik spoži kā citām produkcijām?!?!

Nandia 11.11.2013

Jūs loģisku jautājumu nesaprotat?!? Es jautāju KUR JŪSU PRODUKCIJAS SAITOS IR NORĀDES UZ ŠĪM ATĻAUJĀM?! KUR IR NORĀDE - TIEK TESTĒTS PRODUKTS UZ DZĪVNIEKIEM, VAI NĒ?!?
Netiek teikts, ka jums nav atļauju - ir jautājums, kur jūsu produkcijas saitā es ar to varu iepazīties????? Vai jūs beidzot saprotat ko jums jautā?!?

Nandia 12.11.2013

Es vēlos kļūt par jūsu klientu, bet man ir svarīgi daži jautājumi:
1. Vai jūsu produkcija tiek testēta uz dzīvniekiem?!
2. Vai jūsu produkcijai ir kādas ārstu vai dermatologu asociācijas ieteikumi, atbalsts?!

T tresto4ka 09.12.2013

Ужас!!! Синтия, я полностью с Вами не согласна. Я сама была на процедуре для волос, и мне понравилось. Косметика хорошая, девочка, которая со мной работала, милая, улыбчивая и ненавязчивая.. Да - да, нет- нет. И всё!!! Отношение не поменялось. Я там была в начале декабря. Когда я вышла, шёл дождь. Так мало того, что пречёска без зонта не потеряла форму, так я ещё и на фотках в тот вечер была супер.
Так что зря наговариваете. Девочки там приветливые.

D Dislike 16.01.2014

Uz turieni neiesaku iet pat zinātkāres pēc, jo t.s. speciālistes ir apmācītas, kā psiholoģisk apstrādāt klientes. Viņām 3 dienu kursos māca nepilnu 1 stundu, kā zieķēt ģimjus, bet pārējo laiku, kā apstrādāt, ietekmēt, zombēt klienti. Ir tāda bīstama lieta, kā hipnotiskais NLP. Tas, kas to prot, var ietekmēt otru tā, ka tas izsniegs visu info un parakstīs visus papīrus.

Kāpēc kosmētiķe jautā par ienākumiem, oficiālajiem un neoficiālajiem, par ģimenes locekļu ienākumiem, par darbavietu, manu un gimenes locekļu? Tuklāt viņa to visu pieraksta savā anketiņā un tad skrien pie finanšu daļas dāmas, kur viņas fabricē pieteikumu kredītam, viltojot parakstu un tad nostāda klienti fakta priekšā kā ar ūdeni aplej. Tas, ka man ir nenomaksāts kredīts, arī ir konfidenciāla informacija un par to nav jāuzzina kaut kādām Mon Platin bābām. Nu gan laime dabūt cilpu uz kakla. Kredīts ir cilpa.
Esmu laimīga, ka banka man kredītu nedeva un man nav tā cilpa uz kakla.

Priecājos, ka drīz nomaksāšu esošo kredītu un būšu brīvs cilveks.

Tas, ka produkts tiek pārdots 11 reizes dārgāk nekā iepirkts pie ražotāja, ir vienkārši sokējoši.
Milzīgo cenu vini pamato ar to, ka tajā ietilpst dermatologa konsultācijas.
Tātad 700 lati par dermatologu. Tā var raganu parvērst fotomodelī.
Tas, ka sievietei sausāka āda nenozīmē, ka viņai vajadzēs dermatologu konsīlijus par 700 latiem. Tāda nauda ir vajadzīga, lai ārstētu spitālīgo.

K Komentētāja 28.01.2014

Dislike lietotāja laikām kaut ko pati pipē savādu, ja tādus komentārus raksta. Pielietot vēl kaut kādus līdzekļus lai cilvēkus sazaļot, tas vēl dargāk iznāks, kādā detektīvā izlasīji vai? Interesanti, kā bija jāuzvedas, lai uzprasītos uz rupjībām? Cik es tur laika pavadīju visi bija ekstrēmi laipni un izpalīdzīgi. Domāju, ka dažiem te ir jāpārvērtē sava attieksme pret citiem cilvēkiem, tad arī pret viņiem attieksme mainīsies. Liels paldies meitenei, kas veica procedūru, man viss patika un paliku ļoti apmierināta, tikai žēl darbinieku, ka viņiem nākas saskarties ar tādu nepateicību un neadekvātu attieksmi.

K krejvin2 23.04.2014

Народ не слушайте этих дурачков!!! Mon Platin предлагают бесплатные працедуры а почему бы и не сходить ! вы хотите быть вечной уродиной ? Я думаю что нет!!! Многие женщины девушки пользуются косметикой которая им не свойственна! В Mon Platin вам от сердца подскажут что лудше вам падойдет и это не развод как тут все пишут . Нет это не развод и ни какие ни психологические атаки!!! все негативные высказывание опублекованые здесь содержат зависть и нацизм против русских.

Уважаемые женщины и девушки не нада себе навязывать в голову те отзывы которые содержат нигатив к Mon Platin ! попробуйте на себе ни кто вас не соберается обманывать !

У меня много подружек которые часто посещяют этот салон и уж поверьте они довольны качеством по сей день.