www.sudzibas.lv Mon Platin čakarēšana

Mon Platin - čakarēšana

Nedēļas nogalē saņēmu zvanu, runāja puisis ar krievu valodas akcentu un stāstīja, ka mana draudzene ir iedevusi kontaktus - esmu laimējusi bezmaksas sejas kopšanas procedūru. Tas pienākoties pēc 28 gadu vecuma. Minēju, ka man ne tuvu nav 28 gadi. Nu tad man pienākšoties matu procedūra. Labi, tagad nepieciešams laiks, kad varu ierasties, jo viņiem ir aizpildīts un svarīgs grafiks. Protams, piebilda, ka līdzi ir jāņem pase.
Internetā sameklēju atsauksmes, atminējos Bez Tabu sižetu un sapratu, ka nekas labs nav gaidāms. Kā arī zinu, ka nekādas procedūras par velti nekad nepienākas, jābūt kādam āķim. Nemaz nerunājot, ka tiek uzstāts - jāņem līdzi pase.
Norunātajā dienā vēl pazvana un atgādina par tikšanos, jo ir svarīgs grafiks.
Esmu kādas 10min pirms noteiktā laika. Reģistratūrā paņem manu pasi un veic kādus pierakstus.
Izskatās kā slimnīcā, atnākušās kundzītes aptekā nedaudz pārāk laipnas un smaidīgas meitenes ap 20-25. Nopratu, ka viņām noteikti nevarētu būt profesiānāla kosmetologa sertifikāts.
Norunātajam laikam jau ir pāri 10min. Visas kundzītes tiek iesauktas kabinetos, tikai es palieku sēžot. Kad jau biju nosēdējusi 30min, sāku palikt dusmīga atminoties tekstus un atgādinājumus par to, cik viņiem ir svarīgs grafiks. Pēkšņi pie manis pieiet vīrietis pelēkā uzvalkā, jau sapratu, ka kaut kas nav kārtībā. Arī, ja visas meitenes "kosmetoloģes" atnākušā sievietes uzrunā uz jūs, tad viņš bija nepatīkami familiārs. Sāka runāt par to, ka es esmu pārāk jaunu priekš kosmetoloģiskās procedūras, jo tā ir atjaunojošā un domāta tikai pēc 28 gadiem. Saku, ka zinu, pa telefonu man tā vietā piedāvāja matu procedūru, jo man nav 28. Viņš - nē, tas ir tikai pēc 26, un tā kā man nav 26, procedūra nepienākas. Jo tas viss ir atjaunojošais un lai saprotu, ka tas ir kā zāles, jo zāles agrāk sāk lietot, jo sliktāk.

Tātad:
1. viņi saka, cik svarīgs grafiks un punktualitāte, lai gan paši kavē un vispār man izčakarēja dienu, jo sanāca par velti braukt un pārcelt savas tikšanās, lai atbrīvotu laiku. Un pirms tam paši nevarēja paskaidrot vecuma ierobežojumu.
2. Mon Platin es biju par jaunu priekš procedūras pēc 26 gadiem, tas nozīmē, ka 1,5 gada laikā es būtiski novecošu?
3. man minēja, ka atjaunojošie līdzekļi ir kā zāles, jo ātrāk lietos - jo sliktāk. Tas sanāk, ka paši atzīst, ka nekas ieteicams tas nemaz nav.
4. pases pieprasīšana - tas ir nepeciešams, lai pēc procedūras noformētu līgumu par kosmētikas pirkšanu uz līzinga. Tāpēc neder ne tiesības, ne augstskolas apliecība.

L ludo 30.10.2013

Jā, un jau kuro reizi izvairas atbildēt par pases nepieciešamību...

S saulite12345 31.10.2013

es pasi neuzrādīju, mani tāpat apkalpoju

L ludo 31.10.2013

saulite12345, nu un kā bija?

S saulite12345 01.11.2013

nekā tāda īpaša. pēc sava friziera apmeklējuma es jūtos daudz, daudz, daudz laimīga :))

a un par gadiem, man ir 23 gadi, un man veica matu procedūru...hmm

it kā vajadzētu būt 24.09.2013

Nandia 01.11.2013

Mon Platin pārstāvi - jūs tā arī neatbildējāt uz jautājumu vienā no citām sūdzībām. Kur netā var klients apskatīt jūsu produkcijas licenses, latvijas dermotologu asociāciju atļauju, atbalstu vai ieteikumu jūsu produkcijai?! Kur var publiski redzēt informāciju, ka jūsu produkts vispār ir sertificēts no kādu ārstu, klīniku puses utt.?! Kur ir redzams, ka produkcija netiek testēta uz dzīvniekiem ?!?!
--- ja jūs esat tiiik ļoti laba kompānija un sakat, ka jūsu produkcija ir zāles, tad parādiet kur es un citi kā klienti esošie un topošie var apskatīt oficiālu informāciju, par ko minēju augstāk.

Nandia 08.11.2013

Tiek jautāts kur TIEŠI IR REDZAMAS ATĻAUJAS JŪSU PRODUKCIJAI??? KUR TAS IR JŪSU SAITĀ??? JA VĒLOS IEGĀDĀTIES PRODUKCIJU, TAD IEEJU JŪSU SAITĀ - TĀTAD, KUR JUMS IR ATBILSTOŠĀS NORĀDES UN ATĻAUJAS ?!?!?

P parsla2 12.11.2013

Mon Platin Black Caviar matu produkcīju var iegādāties Veikalā Klērs uz artilērījas ielas, un par daudz zemākām cenām.

Nandia 12.11.2013

Es vēlos kļūt par jūsu klientu, bet man ir svarīgi daži jautājumi:
1. Vai jūsu produkcija tiek testēta uz dzīvniekiem?!
2. Vai jūsu produkcijai ir kādas ārstu vai dermatologu asociācijas ieteikumi, atbalsts?!

Nandia 22.11.2013

Vai tad šī informāciju, kuru NEslēpj neviena cita kompānija jums ir TIK SLEPENA???
Es nesaprotu, kur ir problēma šeit atbildēt?!?

Nandia 22.11.2013

Vai uz jautājumu - vai tiek testēti produkti uz dzīvniekiem jums ar liekas smieklīgs?!?! Kur ir aķis uz to atbildēt!
--Ne man jums jānorāda citu firmu produkti, kas to neslēpj un ar lielu lepnumu to norāda, bet jūs... jūs tik kaut kur piesienaties vārdiem! Kurš no mums ir firmas pārstāvis?!?Kuram no mums būtu kas jānorāda, vai jāpaskaidro?!?°
Lūk jums nezinošajam cilvēkam, vienas parastas kompānijas informācija par produktu netestēšanu uz dzivniekiem, a jums kas?!?!? Slepenais noslēpums, ja?!? Tas daudz ko izsaka...

Nandia 27.11.2013

Ne! Atbildes uz jautājumiem nav konkrētas. Ir tikai pasūtīšana uz kaut kurieni...
P.S Ak, kā tad tā, ka sūtat jautāt pa e-pastu, bet paši uz to neatbildat jau entās dienas?

K Komentētāja 28.01.2014

Žēl tās meitenes, kas sūdzību uzrakstīja, jo, ja viņa būtu tikusi līdz procedūrām viedoklis būtu savadāks. Priecē, ka parastajiem mirstīgiem arī tiek piedāvāta iespēja krūto kosmētiku pamēģināt. Bet neapmierināto tik un tā netrūkst. Ko tiem cilvēkiem vēl vajag? Procedūra ir PAR BRĪVU, nē, vienalga slikti un viss. Ja esat tik ļoti ar dzīvi neapmierinātas, tad neejiet, lai citi gribētāji tiktu uz procedūrām ātrāk, tie kas spēs novērtēt bezmaksas labumu.

T Tre 28.01.2014

Monplatin mainījis taktiku - tagad sacerēs "apmierināto" klientu atsauksmes...

K Komentētāja 28.01.2014

Kādam nav viegli samierināties ar citu viedokli. Vienkārši pieņemiet faktu, ka citiem gāja labāk kā jums. Varbūt ir laiks aizdomāties kāpēc?

T Tre 28.01.2014

labāk, tas ir kā? ļāva izbaudīt procedūru un nečakarēja smadzenes "pērc, pērc" ? :) vai arī tu, komentētāja esi viena no tām " speciālistēm", kas nodarbojas ar to aitiņu cirpšanu, kuras bijušs tik neuzmanīgas, ka uzķērušās uz bezmaksas siera solījumu? :)))) tā izskatās, jo iekomentē visās tēmās, tikai galīgi ne pa tēmu gan...

K Komentētāja 29.01.2014

Par tevi Tre to pašu var teikt - daudzās diskusijās par šo tēmu tu figurē. Kas arī vedina uz domām varbūt tu esi no kādiem, kam maksā par neslavas celšanu. Ja viens pauž savādāku viedokli, tā uzreiz visi vaino krāpšanā. Kaut gan man tavs viedoklis nekādi nerūp, es runāju pēc savas reālas pieredzes nevis kaut kādas izdomātas neapmierinātības vadīta.

I Inga Rusmane 30.01.2014

Murgs 90 to gadu stila. Kosmetikas vertiba ir vismaz 10 reizes letaka.

Biju uz proceduru - ja efekts ir redzams, tacu kad tiku lidz majam pec 2 stundam - ne vests no efekta.

Labi ka atteicos no liguma un ar lielam grutibam atkratijos.

T Tre 30.01.2014

komentētāja, tu pareizi pamanīji, ka VIENS pauž citādu viedokli :-) ar pirxtu nerādīšu, kurš.

par to brīnumefektu - uzsmērē auzu pārslu tumi vienai sejas pusei, nomazgā, iekrēmo, un arī varēsi priecāties par efektu, kādu stundu - droši.