www.sudzibas.lv Mode/Modena Neadekvti augstas cenas

Mode/Modena - Neadekvti augstas cenas

Labdien,salasjos labas atsauksmes bet arko biju sastapusies vienkārši šausmas,man pateica ka Mode virtuves komplekts ir lētākais un labakājs,bet man pazīstamie paspeja atrunat,jo Mode nosaukums īstais ir Modena un viņu tirgo 10 reizes lētak jebkura firma,cenas viņiem ir tik augstas ka pat piegadi piedava par velti,melo un tirgo visdargākas mēbeles polu.šeit es ieraudzīju atsķirību viņi ar atlaidi piedāvaja par 325.86euro Mode 220 un es atradu Modena(īstais nosaukums) par 242euro bez atlaides ar PVN un piegadi 10euro toties par 1 nedeļu saņēmu un man uzstadīja par 3 stundām un samaksāju par uzstadīšanu 40 euro tatad kopa man tas izmaksāja242+10+40=292euro kopā intresanti vai ne! Paldies draugiem kuri ieteica mums Esat uzmanīgi Polijas mēbeles nav tik dārgas ka te mēs to varam redzet.

N