www.sudzibas.lv Moblive.lv slikts serviss, melošana, nekompetence

Moblive.lv / Rigashop.lv - slikts serviss, melošana, nekompetence

šausmīgs serviss nekompetenta un nepatīkama sieviete, kura atbild uz zvaniem, māna cilvēkus, jo raksta, ka prece ir uz vietas, kaut arī tā nav, sazvanīt viņus ir iespējams tikai no 10:10-10:30, pēc tam liela pusdienu pauze līdz darba dienas beigām. pasūtīto preci gaidu jau vairāk kā nedēļu, kaut arī pasūtot prece (vairāk kā viens gab) bija uz vietas, vismaz internetveikalā. man saka, ka nebija gan. tad jautājums cik bieži tiek atjaunināta informācija? apsolīja, ka rīt saņemšu sms no Omnivas, ja... (un te sākas interesantākais - atbildības pārmešana uz sadarbības firmu) ja Omniva laicīgi darīs savu darbu. man sanāca smiekli. uz jautājumu vai rīt, ja nesaņemšu sms, varu atcelt pasūtījumu atbilde bija apstiprinoša, bet par datumu kurā man pārskaitīs atpakaļ samasāto naudu konkrētas atbildes nebija.
ja lietojat šīs firmas pakalpojumus, nodrošinieties ar stipriem nerviem un neierobežotu laiku.