Moblive.lv / Rigashop.lv - Krāpšana

Šajos interneta veikalos notiek krāpšanas pasākumi, kuri prasīs Jums daudz privātā laika un savus nervus, lai atrisinātu problēmu, kas saistās ar Jūsu pasūtītā produkta saņemšanu vai naudas atgriešanu.
Jums būs jāsaskaras ar profesionāli sagatavotu operatori, kura sabojās Jūsu nervus, pacietību un velmi iepirkties interneta veikalos.
It īpaši, tas attiecas uz tiem, kuri dzīvo ārpus Rīgas, jo paši saprotat, ka mēs tiekam vairāk čakarēti, jo nav tiešā piekļuve šiem uzņēmumiem.

K

Apxumad 17.10.2016

Много раз там заказывал товар и ниразу не было проблем

Apxumad 17.10.2016

Заказывал процесор, потом роутер, и последнее материнскую плату и все 3 раза выполнили вовремя заказ, ничего плохого сказать не могу

N ninchick 17.10.2016

Мне отдали деньги обратно через 10 дней. Надеюсь и вам вернут без мороки.

Ventilators 20.10.2016

Te ir vesels stāsts par šādiem. Viens saimnieks ar 3-5 veikaliem, un viens ptru mazgā. Lielākai daļai veikalu nav pat normāla sadarbības līguma ar lielākiem piegādātājiem.

Mazgā piķīti un čakarē cenas

K klients 21.10.2016

Labie komentāri noteikti birst no paša uzņēmuma operatores, ha! Veiksmi darbā!

R Rīdzinieks 13.01.2017

Ja vel varetu viņus sazvanīt . . . . vai nu neceļ augšā, vai ir izslegts vispār !!! Velnszin kada pagrabā tā operatore tur sēž

D dotoshnij 24.01.2017

bēniņos sēž. vārnas skaita :D