Mobilly - Kļūda

Labdien, 04.07.18 novietoju auto stāvvietā (a zona) , kad atgriezos bija uzlikts naudas sods 20.50€ un tad pamanīju, ka maksājot caur aplikāciju sajaucu ciparus. (manas mašinas numurs jh3739, taču ievadīju jh3729) . Vēlos noskaidrot vai šī soda apmaksu ir iespējams atcelt (tā man teica, kad sazvanījos ar mobilly) , jo par stāvvietu samaksāju, tikai nepareizam auto.
Pielikumā pievienoju screenshotu no aplikācijas un soda kvīti.
Par kvīti - paziņojums nr: aak004282, jh3739, 04.07.18
paldies, gaidīšu atbildi!
Elizabete [slēpt]@gmail.com
tel: 22110170

Atbilde no Mobilly Pārstāvja atbilde 01.02.2021

Labdien!

Atvaonojos, ka tik vēlu sniedzam atbildi, bet lai nepaliktu parādā, sniegšu īsu paskaidrojumu kas ir Mobilly un kam turpmāk adresēt sūdzību ja nu ir gadījusies kāda nepatīkama situācija. Vēl vēlos iedrošināt uzreiz zvanīt uz mūsu klientu servisu, numurs – 1859, lai nebūtu atbilde jāgaida tik ilgi. Ar lielāko prieku palīdzēsim, bet ja nevarēsim palīdzēt, vismaz dosim virzienu, kurā meklēt palīdzību. :)

Mobilly ir maksājuma veids, nevis stāvlaukumu apsaimniekotājs. Esam kas līdzīgs kredītkartei, tikai elektroniskai alternatīvai un piedāvājam ar savas platformas palīdzību apmaksāt citu uzņēmumu piedāvātus pakalpojumus.

Šī sūdzība būtu vairāk adresējama stāvvietas apsaimniekotājam, līdz ar to, ka viņi izraksta sodus un saņem jūsu apmaksāto naudu par stāvvietu.

Rebeka no Mobilly

Dainis 05.07.2018

Adresējiet šo jautājumu Mobilly, tas varētu jums palīdzēt..

C critical thinker 05.07.2018

Mobilly jau pateica savu. Tagad jāvēršas pie Rīgas satiksmes, kas sodu lika. nevis vēlreiz mobilly

C critical thinker 05.07.2018

bet nu vispār diez vai ko tur varēs. jā, saprotams, tiešām viens cipars kļūdains, bet tā juridiski nav samaksāts, un viss (teorētiski var sarunāt ar kādu, kam līdzīgs numurs un šādi 'kļūdīties' visu laiku...)

S stellas 05.07.2018

Mobilly tur nav vainīgs. Kļūda jūsu.
Man ir gadījies līdzīgi- lietoju 2 auto, norādīju nepareizā auto nummuru, saņēmu RS soda kvīti. RS teica, ka atcels sodu, ja varēšu pierādīt, ka tas nepareizi norādītais auto tajā laikā nav atradies norādītajā RS zonā. ;) Uz jautājumu, kādi pierādījumi tam nepieciešami, atbildēja, ka praktiski vienīgais pierādījums būtu kādas citas stāvvietas kvīts.
Meklējiet jh3729 īpašnieku. :)