Mobilemonsters - Krāpšana

Iedevu remontā iphone, lai nomaina bateriju.
Pēc baterijas nomaiņas uz telefona displeja bija redzamas svītras un displejs nedarbojās kā nākas. Brīžiem vispār nereaģēja uz pieskarieniem. Griezos servisā vēlreiz, jo uzskatīju, ka šī problēma ir radusies remonta rezultātā. Uz to servisa darbinieks kategoriski iebilda, sakot ka tā esot vienkārši sagadīšanās. Par cik tas nebija pierādāms, tad piekritu nomainīt displeju. Esot oriģinālais par 61eur un analogais par 30eur. Saku, lai liek oriģinālo. Pēc tam saņemot telefonu saprotu, ka displejs nedarbojās korekti un raustās uz pieskārieniem. Acīmredzot naudu paprasīja par oriģinālo, bet reāli uzlika kaut kādu gļukainu mēslu. Apkrāpa mani divreiz. Čekus uz rekvizītiem nedod, bet iedod neaizpildītu kvīti, kas pašam jāaizpilda.
Nevienam neiesaku šo kantori un ja iespējams izvēlieties citu servisu.

18.02.2019

G

Ventilators 18.02.2019

kvīti var pats aizpildīt, galvenais lai viņu zīmogs virsū.