Minhauzena Pasaule - Personāls

Agrāk šī vieta mums bija ļoti mīļa. Šodien, ierodoties tur ap pieciem, sastapāmies ar ne to patīkamāko sagaidīšanu. Mums pretī steidzās kungs labākajos gados ar krāšņu matu rotu džinsu tērpā uz velosipēda ar tekstu: "Vai tālu esat sataisījušies?". Teicām, ka ejam uz kuģi, uz lo viņš mums atrēja, ka tas esot slēgts dēļ lietus, darba laiks esot līdz pieciem, un viss, ko mēs drīkstam darīt ir iet uz kafejnīcu un pastaigāt pa teritoriju. Visu sapratām, piekritām un gājām staigāt. Pirms pašas došanās mājup mūsu pusotrgadnieks aizskrēja pa neaizvērtiem vārtiņiem mājas virzienā. Pēc pāris metriem šo panācu un brēcošu stiepu prom. Vecis bija momentāni klāt mūs lamāt. Tur esot slēgts pasākums, šausmas, šausmas.
Tā nu uzmanieties no tā veča. Reāli visu laiku glūn virsū un meklē kašķi. Sabojāja mums dienu!

B

K kreditorsPG 05.08.2016

Tās atpūtas vietas šarmu sabojā īpašnieku vēlme uzvārīties, un redz, arī attieksme piedevām. Ģimenei nedraudzīga vieta cenu ziņā. Par katru soli ir jāmaksā, pie kam ne jau nu mazas summas. Četru cilvēku ģimenei bez saviem 50 Euro tur nav ko rādīties. :(

C Chelsey 05.08.2016

Kā četru cilvēku ģimene vispār var bez 50€ no mājas iziet, nerunājot nemaz par izklaides iespējām? :D loģiski, par visu jāmaksā.

B Bumbiere 05.08.2016

Nu bet sūda lapenes ar koka bluķa krēsliem pa 30 eiro, piemēram, ma šķiet crazy!

K kreditorsPG 08.08.2016

Chelsey, protams, izejot no mājas 2-bērni, 2-vecāki, 50 EUR līdzi vismaz ir nepieciešams. Tikai ir normāli, ja apmaklējot kā brīvdabas iestādi, kā piemēram ;sai sūdzībā minētā, tev ar tiem 50 EUR pa lielam pietiek gan apmaksāt ieejas maksu, gan arī pēc tam vēl turpat paēst pusdienas. Es neuzskatu, ka ir normāli. Skaties, no viņu mājas lapas.
Atbraucam, degvielu neskaitām, tik to ko maksājam šai iestādē:
Autostāvvieta 2 EUR
Ieejas biļetes muzejā: 12 EUR
Bērniem apmeklēt atrakciju kuģi: 4 EUR
Minhauzena Meža taka: 12 EUR
Taka uz Alus kausu: 9 EUR
Tie ir jau 39 EUR
Lūdzu ņem vērā, ka tas viss atrodas vienā vietā!!! UN es šeit neskaitu klāt to, ja tu vēlies vēl apmeklēt šautuvi, izmantot gida pakalpojumu, lai ne tikai apskati muzeju, bet arī ko uzzini jaunu, utt.
Lieki piebilst, ka turpat tu vēl iztērēsi papildus naudas lai paēstu, lai bērniem kādu saldējumu nopirktu, utt.

Manuprāt tie ir vnk briesmīgi alkatīgi saimnieki!

K Kvasinsh 09.08.2016

Piekrītu iepriekš rakstītajam.
Man palika tāds pats iespaids. Cenas neadekvātas, un par visu jāmaksā.
Ar 4 gadīgo dēlu izlasījām Minhauzena grāmatu. Parādījās interese arī par muzeju.
Muzeju izstaigājām 15 minūtēs par 3x3 eiro, un tas neatstāja nekādu iespaidu uz dēlu, savukārt ieprekš bijām, piemēram, Lotes zemē Igaunijā, kur dēlam ļoti patika.