www.sudzibas.lv Minhauzena Pasaule Ļoti slikts serviss

Minhauzena Pasaule - Ļoti slikts serviss

Labdien! Ar bērniem devāmies uz Minhauzena pasauli, lai izbaudītu dzīvespriecīgā stāstnieka muzeju. Vilšanās sagaidīja jau dažas minūtes pēc ierašanās - pieteiktā ekskursija vēl jāgaida 40 minūtes. Lai kavētu laiku, bērni devās spēlēt ķerenes, ko negaidot pavadīja ārprātīgs tur strādājoša neapmierināta puiša kliedziens, ka TUR skriet nedrīkst. Visas 40 minūtes mūs rūpīgi "pieskatīja" vēl cits darbinieks no stāvvietas sarga būdas ar sarkanu vesti un velosipēdu, kuru lika lietā un nesās mūsu virzienā, līdz ko bērni tuvojās kādam no tur esošajiem objektiem. Visu izskaidro fakts, ka par visu ir jāmaksā, un nedod Dies' kāds uzkāps uz 2,50 EUR vērtās taciņas bez maksas.
Pirms ekskursijas strikti tika pieteikts, ka neko ar rokām aiztikt nedrīkst. Kā aste no muguras vilkās puisis no stāvvietas un ar akmens seju to uzraudzīja.
Pieteiktā gide mūs sagaidīja bez entuziasma un nelaipni. Stāstījums bija īss, sauss un neinteresants, izglītības trūkuma un neapmierinātības dēļ valoda bija izcili primitīva un žargona pilna. Atklāti tika izrādīta neapmierinātība pret bērniem kā sugu, un katrs uzskatīts par potenciālo kaitnieku, kurš brauc uz Minhauzena pasauli tikai ar mērķi to iznīcināt.

Secinājums pēc šīs vietas apmeklējuma - Minhauzena pasaule ir sauss "bizness" bez dvēseles, kuras darbiniekiem ir atslēgtas funkcijas laipnība, smaids un prieks par interesentiem.

Uzjautrinoša likās arī situācija Minhauzena pasaules vasaras kafejnīca, kur pat par papīra kafijas trauciņu līdzņemšanai papildus kafijas cenai vēl paprasīja 0,15 EUR.

Minhauzena pasaules sauklis varētu būt - mēs tevi te negaidām, atbrauc, atstāj piķi un tinies!

W werty 26.05.2016

laba reklāma

Paldies par ieteikumu, bijām plānojuši uz turieni doties. Pameklēsim, ko sakarīgu.

B Bumbiere 04.08.2016

Ha, uzrakstīju savu sūdzību, šo neizlasot. Piekrītu katram vārdam.