www.sudzibas.lv MIKS KOZLOVSKIS Uzmanību! Miks Kozlovskis

MIKS KOZLOVSKIS - Uzmanību! Miks Kozlovskis

Nevienam neiesāku griezties pie tiesu izpildītāja Mika Kozlovski! Nekvalitātivi pilda savus pienākumus, izraksta nepamatotus aprēķinus (oekļaujot datus par neveiktaj;am darbībām), var piebraukt uz arestu reibuma stāvoklī u t.t. Pēc izpildu dokumenta iesniegšanas - faktiski nav iespējams sazināties ar viņu.

J

H harijs 06.03.2011

Tiešām, galīgi izlaidies. Savas darbības sākumā tāds nebija. Amats un nauda bojā cilvēku.
Nesen biju iegājis, -kaut kāds praktikants, neko nespēj skaidri pateikt.
Pēc gada beigsies mana pāri nodarītāja termiņš, dabūs abi trūkties, - nelikšu miera abiem. Lai domā kā atmaksāt skādi.
Nezinu vai panākšu Kozlovska demisiju, bet asintiņas padzeršu un nervus pabojāšu. Man patīk kašķēties.

T ToHarijs 06.03.2011

Lai tev izdodas!

P piedzinējs 29.04.2011

kategoriski nepiekrītu norādītajam. Tiesu izpildītājs Kozlovskis ir kompetents. Ar izpildu darbībām nekādu problēmu nebija.

N Novs 12.03.2012

Sākumā iemācieties lūdzu rakstīt pirms rakstiet savas sūdzības..

N Novs 12.03.2012

Pirms rakstat sūdzību, sākumā pamēģinat pabeigt sākumskolu. Drukas kļūdas skrien pa priekšu jūsu viedoklim.

M mandy 03.11.2018

Pašam divos teikumos divas kļūdas, smieklīgi, mācītājs atradies. Pirms rakstāt, pamēģiniet! - tas nākamajai reizei, lai zinātu.

Z ziuzia 16.06.2014

Эта сволочь- забрал детские деньги(все алименты, переведенные на мой счет). Будь ты проклят! Надеюсь не долго ждать воздаяния!!!

K Kaimini111 17.04.2015

Bet ka shis individs var but Tiesu izpilditajs ja iepriekshejas sudzibas bija rakstits par vina problemam ar ahaholu un ari shodien sava dzives vieta nenormala reibumaierodas un sava berna jubileja!!!Sava zina valsts ierednis Olaines skolas vecaku valde! Berns var darit ko velas, policija piever acis!!!

A Aldisiiytewtuip 05.04.2019

Normāls džeks, pilnīgi adekvāts.